Masum 42. Bölüm Özeti 3 Mayıs Gopi Ahem İçin Sürpriz Hazırlar

Masum dizisinde Raşi Gopi’nin aklını karıştırmış ve Ahem’i etkilemesi için ondan bir şeyler yapmasını istemişti. Gopi büyük bir sevinçle Ahem’in odasına daha doğrusu kendi odalarına gelmiş ve çerçevedeki Ahem resmini evlilik resmiyle değiştirmişti, etrafa güller saçmış ve mumlarla odayı ışıklandırmıştır. Raşi kontrol için geldiğinde şimdiden beni, geçtin diye Gopi’yi iyice gaza getirmiştir. Gopi şimdi Ahem’in gelmesini bekliyor. Masum 3 Mayıs Özeti başlıyor.

Masum 42. Bölüm Özeti

Ahem içeri girer ve mumlarla gül yapraklarını görerek şok olur. Gopi yüzün gizlemeye çalışırken Ahem elini sıkıca tutar. Gopi mutlu olurken Ahem bu dramayı neden yapıyorsun diyerek bağırır. Gopi şok içinde ona bakarken Ahem hakarete başlar. Gopi elindeki bandajı gösterir ve bana yaptığın iyiliğin karşılığı olarak bunu düşündüm der. Ahem bunu insanlık gereği yaptığını söyler ve yanıldığını belirtir. Senin için bir şey yapmaya değmezmiş diye hakarete devam eder. Ahem sinirle çıkarken odayı temizlemesini ister. 11 39

Gopi odasını temizlerken Raşi, Gopi’nin Ahem’e ne yaptığını ve tepkisini öğrenmek için yanına gidiyor. Gopi bu sırada mutfakta bir şeyler yapıyordur. Raşi onun acısını görür ve mutlu olur. Gopi’nin yanına gelir ve Ahem ile yaşadıkları geceyi anlatmasını ister. Ona daha fazla acı vermek için ben Jigar’a böyle bir şey yapsaydım unutulmaz yıl boyunca övgüye maruz kalırdım diye de kışkırtıcı konuşacaktır. Gopi ise sessizce onu dinliyor, hiç bir şey söylemiyordur. Hetal de mutfağa gelir ve Raşi Gopi’nin konuşmadığını söyler.

Hetal neden diye soracaktır. Raşi Gopi’nin Ahem’e sürpriz yaptığını ancak sonuçlarını anlatmadığını söyler. Hetal de onun gazı ile Gopi’ye geceyi soracaktır. Raşi Hetal’den kardeşi Daval ile buluşmak için izin ister. Hetal bu kadar işin içinde izin isteyen Raşi’ye tepki gösterirken Raşi sonuçta kardeşi olduğunu ve düğününe bile katılamadığını bu yüzden onunla biraz zaman geçirmek istediğini söylecektir. Hetal mecburen izin verecektir.

Hetal Gopi’nin yanına gider ve neden bu kadar üzgünsün diye sorar. Ben senin annenim bana her şeyi anlatmalısın derken Gopi göz yaşlarına boğulur ve bir şey söylemek isterken Koki gelir ve Kinjal’in düğünü arefesinde ağlamanın uğursuzluk getireceğini söyler. Hetal’den bahusu ile arasına girmemesini ister. Gopi’nin sorumluluklarını yerine getirmesi için güçlü olması gerektiğini hatırlatır. Koki gidince Gopi ağlamayı sürdürür. Koki Hetal ile dışarda karşılaşır.

Hetal Koki’ye Gopi’yi sürekli azarladığı için eleştirir ve Gopi’nin sabahtan beri üzgün olduğunu Ahem için sürpriz yapmak istediğini bildiğini söyler. Ahem eve geldiğinde Koki Gopi ile yaşadıklarını sorar. Ahem onu eşi gibi sevmediğini o yüzden onun çaba göstermemesini ister. Ahem ayrılırken Gopi gelire ve bundan sonra küçük şeyler için ağlayıp Koki’yi üzmeyeceğini söyler. Koki Gopi’ye dün gece yaşadıkların ne olursa olsun hata değildi der ve Gopi’den sabırlı olmasını ister. 33 38

Kinjal Umang’ı arar ve gerçeği Koki’ye söylemesini ister. Kinjal telefonunu bilerek Koki’nin yanında bırakır ve yürüyüşe çıkacağını söyler. Koki gitmesini ister. Koki bir iş için ayrılınca Umang arar. Raşi Kinjal’in telefonunun çaldığını görür. Kimse olmayınca telefona bakar ve Umang’ın ismini görür. Telefonu masanın altına girerek açar. Umang Koki olduğunu düşünerek her şeyi anlatır. Raşi şok olurken gülüyordur.

Kinjal eve geldiğinde Koki bebeğin Eleş’den olduğunu söyler. Kinjal annesinin hala gerçeği öğrenmediğini fark eder ve telefonunu kontrol eder. Umang’ın aradığını ancak telefona Koki’nin değilse kimin baktığını merak ediyor. Raşi vakit kaybetmeden annesini arar ev her şeyi anlatır. Urmila Koki’ye gerçeği bildirmek için acele etmemesini evleneceği gün Mehta ailesinin karşısında gerçeği anlatarak Koki’nin aşalanacağını seyredeceklerini anlatır. Raşi çok mutlu olur.44 30

Kinjal odasında Koki’ye gerçeği anlatmayı düşünüyor ama cesaret edemiyor. Odasına gelen Gopi’ye bebek beklediğini ancak bebeğin annesinin bildiğinin aksine Eleş’den değil Umang’dan olduğunu söyler. Gopi o gece gelen kişi Umang mıydı diye sorar. Kinjal evet yanıtını vererek Gopi’yi şoke eder. Masum 3 Mayıs Özeti sona erdi.

Masum 42. Bölüm Fragmanı

Yorum yaz

Masum 42. Bölüm Özeti 3 Mayıs Gopi Ahem İçin Sürpriz Hazırlar (1 Yorum)