Hekimoğlu Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Hekimoğlu 2. sezon çekimleri 20 temmuz pazartesi günü başladı. Ekibin Korona Virüs testi negatif çıktı ve çekimler oluşturulan özel alanda başladı. Hekimoğlu dizisinden bir ayrılık haberi de geldi. Hekimoğlu dizisinde Vahap karakteri ile yer alan Güven Kıraç yeni bir dizi ile anlaştığı için Hekimoğlu dizisinden ayrıldı. Güven Kıraç’ın yeni dizisi Tövbeler Olsun’un dizisi ile ilgili daha fazla detay için tıklayınız Tövbeler Olsun OyuncularıHekimoğlu Yeni Sezon set resimleri

Güncelleme 7 Mayıs 2020 Hekimoğlu dizisinin yeni sezon senaryo çalışmaları başladı. Hekimoğlu dizisini 14 bölüm yazan başarılı senarist Banu Kiremitçi Bozkurt Hekimoğlu dizisinden ayrıldı. Hekimoğlu dizisini 15. bölümden itibaren yeni senarist Neşe Çehiz yazacak. Hekimoğlu dizisi çekimlere sadece Kurban Bayramı arası verecek ve sonrasında tekrar sete çıkacak. Hekimoğlu dizisinin oyuncu kadrosuna ise çok yakında Belçim Bilgin dahil olacak.belçim bilgin Hekimoğlu yeni sezon oyuncusu

Hekimoğlu Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak? 15. Bölüm

Hekimoğlu dizisi yeni sezona 1 eylül 2020 salı 20:45 de başlayacak. Bir çok Kanal D dizisinde olduğu gibi yeni sezon eylül ayının ikinci haftasında başlayacak. hekimoğlu 2. sezon ne zaman başlayacak eylül 2020

Hekimoğlu Yeni Sezon Tanıtım Fragmanı

https://www.youtube.com/watch?v=yOIBd6Lh36k

Kanal D dizilerini sezona erken başlatarak rakip dizilerin önüne geçen bir kanal. Özellikle gün birincisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın ekim ayında yeni sezona başlayacağını düşünürsek Eşkıya olmadan Hekimoğlu’nun yayınlanacak 2 – 3 bölümü dizinin izleyicisi sayısını arttırmasına katkı sağlayacaktır. Bazı yüksek bütçeli diziler eylül ayında kanallar tarafından yeterli reklam gelirleri olmadığı için başlatamıyorlar; ancak Hekimoğlu çok yüksek bütçeli bir dizi değil; rakip dizilerine göre çok da az maliyeti var zaten toplamda 6- 8 profesyonel oyuncu dizinin bölümlerinde yer alıyor.

2020 2021 yeni sezonu için hazırlıklara başlayan Hekimoğlu dizisinin yeni sezon takvimi de belli oldu. Başrollerini Timuçin Esen, Okan Yalabık, Ebru Özkan, Kaan Yıldırım, Aytaç Şaşmaz ve Damla Colbay’ın üstlendiği Hekimoğlu dizisi için oyuncular ile de yeni sezon anlaşmaları imzalanmaya başlanacak.

Salı akşamları 2020 2021 yeni sezonunda Atv’nin Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Show Tv’nin Ramo dizisi ile birlikte Star Tv ve Fox Tv’nin de yeni dizileri ile mücadele edecek Hekimoğlu dizisinin yeni sezonda işi oldukça zor; ayrıca 2020’ye doktorların dizisi damga vurdu desek yalan olmaz; önce Mucize Doktor’un başarısı sonra da Hekimoğlu’nun başarısı 2020 2021 yeni sezonu için yeni tıp dizilerini de tetikledi.

Hekimoğlu 2. Sezon’da Senaryosu İçin Çalışmalar Başladı

Hekimoğlu dizisinin uyarlama senaristi Banu Kiremitçi dizinin 2. sezonu için senaryo çalışmalarına şimdiden başladı. Hekimoğlu dizisi her ne kadar şimdiye kadar uyarlandığı dizi olan House M.D. dizisi ile bire bir gitse de 2. sezonda bire bir uyarlama ne yazık ki beklendiği reytingi getirmeyebilir. Bunun için de Hekimoğlu’nda  tamamen tıbbın değil aynı zamanda da aşkın ve entrikanın da konuşması gerekecek.

Hekimoğlu dizisinin 2. sezonunda Hekimoğlu ile İpek arasında zorlu bir süreç de yaşanacak; özellikle Hekimoğlu’nun işten atılması ve kendini uyuşturucuya vermesi; – tabi House Md dizisi ile aynı olursa diye konuşuyorum- Türk izleyicisini sıkacaktır.  Hekimoğlu dizisinde ki bu sıkıcı dönem yeni sezonunda dizinin reyting kaybetmesine yol açabilir; bu da Kanal D’nin hiç de istediği bir durum değil. hekimoğlu yeni sezon da vahap karakteri diziye devam edecek

Doktor Dizileri Korona Virüsten En Yoğun Etkilenen Diziler Olacak

Hadi bu sezon bir şekilde bitti diyelim ancak 2021 ortalarına kadar korona virüs’ün ülkemizle birlikte tüm dünyaya kasıp kavuracağı ve eskisi  gibi sosyal yaşama dönemeyeceğimiz konuşuluyor. Bu hastalık sürecinde insanlar ciddi hastalıkları için bile doktora gitmeyi ertelerken oyuncuların dizi çekmek için bir haftada 70 80 saatlerini hastanede geçirmeleri beklenemez. Yeni sezonda doktor dizilerinin işi bu açıdan da çok zor.

Hekimoğlu Yeni Sezon Çekimlerine Erken Başlayacak

Aldığımız tüyolara göre özellikle yaz aylarında virüsün etkisini kaybetmesi ve kısmende olsa hayatın normale dönmesi bekleniyor; işte Hekimoğlu dizisi yapımcısı Karga Seven Pictures oyunculardan yaz tatillerini yarıda kesmelerini ve ağustos ayında sete çıkıp stok bölüm çekmelerini isteyebilir; ancak bu durum Hekimoğlu dizisinin 2. sezona erken başlayacağı anlamına gelmesin.

Hekimoğlu Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak? (1 Yorum)

  1. Bu diziyi gerçekten seviyorum çok iyi uyarlanmış umarım kalitesini bozmadan uzun soluklu devam eder