Hekimoğlu Yeni Sezonda Devam Edecek mi? 2. Sezon 2020/2021

Hekimoğlu  dizisi yeni sezon çekimleri 20 temmuz 2020 de başladı. Hekimoğlu  dizisinin yeni sezonda en önemli konuğu Belçim Bilgin  olacak. Belçim Bilgin Selin karakteri ile Ateş Hekimoğlu’nun unutamadığı eşine hayat verecek.
belçim bilgin hekimoğlu oyuncusu

Hekimoğlu yeni sezon tanıtım fragmanı yayınlandı ancak Hekimoğlu dizisinin yeni sezona ne zaman başlayacağı açıklanmadı. Hekimoğlu dizisi yeni sezona muhtemelen 1 eylül 2020 salı akşamı başlayacak.

Hekimoğlu Yeni Sezon – 2. Sezon Tanıtım Fragmanı

https://www.youtube.com/watch?v=yOIBd6Lh36k

Hekimoğlu 2. Sezonda Ekranlarda Olmaya Devam Edecek

Karga Seven Pictures ve Kanal D yetkilileri yaptıkları görüşme olumlu sonuçlandı. Hem Karga Seven Pictures hemde Kanal D Hekimoğlu dizisinin reyting performansından oldukça memnun ve Kanal D Hekimoğlu  dizisinin 2. sezonunu 2020 2021 yeni sezonunda da görmek istiyor. Elinde Zalim İstanbul ve Hizmetçiler gibi diziler bulunan ancak bu dizilerin performanslarından memnun olmayan Kanal D 2020 2021 yeni sezonunda e Zalim İstanbul ve Hizmetçiler dizisi için karamsar olsa da Hekimoğlu dizisi için kararı net. Kanal D Arka Sokaklar ve Hekimoğlu’nu yeni sezonda ekranlarda kesin olarak görmek istiyor.

Güncelleme 6 Mayıs 2020:Hekimoğlu dizisi yeni sezona başlamadan önce bir kaç bölüm daha sete çıkmaya karar verdi. Korona Virüs’ün yavaş yavaş etkisini kaybetmesi sonrası yapımcısı Karga Seven Pictures Ramazan Bayramı sonrası sete çıkmaya ve haziran sonuna kadar çekim yapmaya karar verdi. Hekimoğlu dizisinin 15. bölümünden itibaren ise ünlü oyuncu Belçim Bilgin Hekimoğlu dizisine dahil olacak.

Hekimoğlu Yeni Sezonda Devam Edecek mi?

Hekimoğlu dizisinin sezon finali tarihi belli değil zira şuanda Hekimoğlu dizisi tatilde. Korona Virüsten dolayı bir çok dizi olduğu gibi Hekimoğlu dizisi de sete çıkamıyor; Hekimoğlu dizisi son olarak 7 nisan 2020 salı günü 14. bölümü ile ekranlarda yer almıştı. Hekimoğlu dizisinin 15. bölümünün ne zaman çekileceği de belli değil. Hekimoğlu dizisi yapımcısı Karga Seven Pictures mayıs ayında tekrar sete çıkmayı istiyor ancak kesinleşmiş bir durum yok. Zira belki de mayıs ayında da Korona Virüs tedbirleri devam edecek ve tüm diziler olduğu gibi Hekimoğlu dizisi de çekilemeyecek. Bu durumda Hekimoğlu  dizisinin 15. bölümü 2020 2021 yeni sezonunda ekranlara gelecektir.Hekimoğlu devam edecek mi 2021

Hekimoğlu 2. Sezonu Yayınlanacak mı?

Hekimoğlu dizisi kesin olarak 2020 2021 yeni sezonunda ekranlarda olacaktır. Hekimoğlu dizisinin 2. sezonu için uyarlama senaryoda da yazılmaya başlandı. Hekimoğlu’nun 2. sezonunda ne yazık ki Dr. Ateş Hekimoğlu işten atılacak ve zor günler geçirecek. Hekimoğlu başka hastanelerde de iş bulamayacak üzerine atılı iftiralar nedeniyle. Bu nedenle de psikolojik olarak bunalıma da girecek; ancak Hekimoğlu  dizisinin 2. sezonunda Ateş Hekimoğlu tekrar işe alınacak ve yeniden hayat kurtarmaya devam edecek.

Hekimoğlu 2020/2021 Yeni Sezonu Ne Zaman Başlayacak?

Hekimoğlu dizisinin 2020 2021 yeni sezonu yine Korona Virüs veya başka özel bir sıkıntı olmazsa eylül 2020 de yayında olacak. Bizim tahminlerimize göre Hekimoğlu dizisi 15. bölüm çekimleri ancak ağustos 2020 de yapılabilektir. Bu durumda Hekimoğlu dizisi 2020 2021 yeni sezonuna da 15. bölümü ile 8 eylül 2020 salı günü başlayacaktır.

Hekimoğlu Dizisi Yüksek Reyting Alan Düşük Bütçeli Bir Dizi

Hekimoğlu dizisi 7 oyuncu ile çekilen bir dizi. Hekimoğlu dizisinde en yüksek bölüm başı ücreti alan isim Timuçin Esen. Diğer dizi oyuncuları da abartılı bölüm başı ücret almıyor. Hem oyuncu ücretleri düşük hemde oyuncu sayısı az olunca Hekimoğlu dizisi en düşük maliyetli dizilerden biri. Hekimoğlu dizisinin her bir bölümü ortalama 6 milyon kişi tarafından izleniyor. Kanal D hem az ödüyor hemde çok kazanıyor bu nedenle de Hekimoğlu dizisi daha uzun yıllar ekranlarda olacak bir dizi. Zaten Hekimoğlu dizisinin uyarlandığı House M.D. dizisi de en uzun dizilerden biri.Hekimoğlu 2. Sezon