Kuşlarla Yolculuk Ne Zaman Final Yapacak?

Kuşlarla Yolculuk dizisi ilk bölümü ile 24 nisan 2020 cuma günü saat 19.00 da Trt 1 ekranlarında izleyicisi karşısına çıktı. Trt 1’in tam iftar saatinde insanlar iftar yaparken dizi yayınlaması bazı izleyicileri üzdü ve Trt 1 tepki aldı. Geçen sezon ve daha önceki sezonlar Trt 1 ekranlarında Bekir Develi ile Ramazan Sevinci programı yayımlanmaktaydı.

Bekir Develi ile Ramazan Sevinci program  Kanal 7 ve Atv’de yayınlanan iftar saat programlarının gerisinde kalınca iftar saatinde dini program yapmaktan vazgeçti ve daha yüksek bir reyting ümidi ile Kuşlarla Yolculuk dizisini başlattı; ancak çok da istediğini bulamadı.

Kuşlarla Yolculuk Ne Zaman Final Yapacak?

Kuşlarla Yolculuk dizisinin ne zaman final yapacağı belli oldu. Kuşlarla Yolculuk  dizisi 23 mayıs 2020 de 29. bölümü ile final yaparak ekranlara veda edecek.

Kuşlarla Yolculuk dizisinin 29. bölümü ile final yapmasının dizinin reyting başarısı ile ilgisi olmayacak. Trt 1 Kuşlarla Yolculuk dizisi korona virüs günleri öncesinde çekti ve bitirdi. Trt 1 Ramazan ayın için aylar öncesinden özel içerikler hazırladı. Kuşlarla Yolculuk dizisi toplamda 29 bölüm olarak ekranlara gelecek ve 23 mayıs 19:00 da final yaparak ekranlara veda edecek. Kuşlarla Yolculuk’un 29 bölüm olarak planlanmıştı.

Kuşlarla Yolculuk 30. Bölüm Neden Yok? Kuşlarla Yolculuk 24 Mayıs Neden Yayınlanmıyor?

Kuşlarla Yolculuk kesin olarak 29. bölümü ile final yapacak ve şuana kadar kuşlarla yolculuk dizisinin uzatılması yani çekimlerinin tekrar başlaması gibi bir durum söz konusu değil. Kuşlarla Yolculuk 23 mayıs 2020 de final yaptığı için 24 mayıs 2020 de yayında olamayacak.

Kuşlarla Yolculuk Reytingleri

Kuşlarla Yolculuk dizisi düşük reyting alsa da ramazan ayı boyunca her gün 19:00 da yayınlanacak. Trt 1 Kuşlarla Yolculuk dizisini yüksek reyting alsın diye değil topluma örnek oluştursun toplumu kendine getirsin diye yayınlıyor; yani 1 milyon kişi izlese de bu Türkiye için kar olarak görülüyor.

Kuşlarla Yolculuk Dizisi Tekrarı Ne Zaman?

Kuşlarla Yolculuk dizisi her gün 19:00 da yayında olacak ve Kuşlarla Yolculuk dizisinin tekrarı her gece 00:10 da Trt 1 ekranlarında yayınlanacak. kuşlarla yolculuk final 23 mayıs 2020 de

Benzer Konular