Kuzey Yıldızı Kuzey Kimdir? İsmail Demirci Kimdir? Kaç Yaşında Sevgilisi var mı?

Kuzey Yıldızı dizisi eylül ayında Show Tv ekranlarında izleyicisi karşısında olacak. Yapımcılığını Türkiye’nin önde gelen firmalarından Süreç Filmin üstlendiği Kuzey Yıldızı dizisi Show TV’nin yeni sezonda en çok bütçe ayırdığı ve büyük ümitler bağladığı işlerin başında geliyor. Kuzey Yıldızı dizisinde performansı en çok merak edilen oyuncu ise İsmail Demirci olacak. Daha önce bir çok projede yer alan İsmail Demirci Kuzey Yıldızı  dizisinde de Kuzey karakterine hayat verecek ve dikkatleri üzerine çekecek.

Kuzey Yıldızı dizisi İsmail Demirci içinde farklı bir deneyim olacak zira hem romantik bir dizi hemde komik bir aile dizisi Kuzey Yıldızı. Daha önce İsmail Demirci’nin komedi yönünü bir dizi de görmedik ama Kuzey Yıldızı dizisinde İsmail Demirci komik ve biraz da yüzsüz bir adam olan Kuzey ile ekranlarda olacak.

Kuzey Yıldızı dizisi yapımcısı Süreç Film ise İsmail Demirci’nin komedi yönünü de çok başarılı bulmuş ki deneme çekimlerinden sonra Kuzey karakterini ona emanet etmiş.kuzey yıldızı kuzey

Kuzey Yıldızı Kuzey Kimdir?

Kuzey Yıldız’ın çocukluk aşkıdır. Bu aşk tek taraflı değildir. Kuzey de Yıldız’ı çok sevmiş hatta iki aşığın ailesi bu aşka inanarak hem dost olmuş hemde Kuzey üniversite eğitimi için İstanbul’a gitmeden önce ikisini sözlemiştir.

Gençlik dönemlerinde aklı beş karış havada olan Kuzey üniversiteye gidince Ordu gibi küçük bir şehirden İStanbul gibi bir metropola gelmiş ve biraz olsun aklı karışmıştır. Yıldız’ı üniversite döneminde bir kız ile aldatan Kuzey daha sonra bu kıza çok aşık olunca Yıldız’dan ayrılmış ve ailesini de karşısına alarak  bu kızla evlenmiştir. Ordu da ise Kuzey’i ailesi silmiş onu yok saymıştır. Aradan geçen yıllar sonrasında Kuzey üç kız babası olur. Eşi ise onu bunca yıldan sonra başka bir adam için terk eder gider. Üstüne üstülük Kuzey’i bir adam dolandırır ve Kuzey İstanbul’da kızları ile kimsesiz ve beş parasız kalır.Kuzey Yıldızı Kuzey resimleri 1

Kuzey’in tek çıkar yolu ailesine kendini affettirmektir ama ailesi öyle hemen onu gel Kuzey diye kabul edecek bir aile değildir. Aileden kimse Kuzey’e selam bile vermez ama Kuzey pes etmez ailesine kendisini kabul ettirmek için tüm yüzsüzlüklere, yalanlara dolanlara başvurur. Kuzey’i ne ailesi kabul eder ne de yıllar geçmesine rağmen hala güzelliğinden hiç bir şey kaybetmeyen ve evlenmeden bekleyen Yıldız. smail Demirci 2019 resimleri

Kuzey bir yandan kızları bir yandan ailesi bir yandan da onu Ordu’dan göndermek isteyen Yıldız ile savaş verir. Bu arada yeniden Yıldız’a aşık olur.

Kuzey Yıldızı dizisi tam liste oyuncu kadrosu ve karakter listesi için tıklayınız Kuzey Yıldızı

Peki Kuzey Yıldızı dizisinin Kuzey’i İsmail Demirci Kimdir?

İsmail Demirci Kimdir?

İsmail Demirci 13 Kasım 1984 Ankara da hayata gözlerini açmıştır ve şuanda da 35 yaşının içindedir. Ünlü oyuncu Hande Soral ile yaşadıkları aşk ile gündemden düşmeyen başarılı oyuncu aslında üniversite sınavından sonra Bilgisayar programcısı” olmak istemiş ama üniversiteye gittikten sonra gerçek yeteneğinin program yazmakta değil tiyatroda olduğunu fark etmiştir.

Daha sonra Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarına girmeye hak kazanan İsmail Demirci aldığı tiyatro  eğitiminden sonra tiyatro sahnelerinde deneyim kazanmış ve Kurtlar Vadisi Pusu dizisine Erkan karakteri ile seçilmiştir. Bu karakter ile tanınmış sonrasında ise Fabrika Kızı isimli dizide Ferhat karakteri ile ekranlarda yer almıştır.  2015 de ise Serçe Sarayı  dizisinde Ramazan olarak karşımıza çıkan İsmail Demirci Türkiye’nin tanınan başrol oyuncuları arasına ismini yazdırmıştır.Kuzey Yıldızı Kuzey resimleri

Son 3 yılda neredeyse her dizi de oynayan İsmail Demirci Muhteşem Yüzyıl Kösem de Kemankeş Kara Mustafa Paşa Mehmed: Bir Cihan Fatihi’nde Şehzade Orhan, Çarpışma dizisinde Galip ve Yasak Elma dizisinde de Kaya karakteri ile yer almış yer aldığı her diziye renk katmayı başarmıştır.  Sakin ve erdemli bir kişilik yapısı vardır.

İsmail Demirci Kaç Yaşında?

İsmail Demirci 13 Kasım 1984 doğumludur ve 35 yaşındadır.

İsmail Demirci’nin Sevgilisi Kim?

İsmail Demirci’nin sevgilisi Handesmail demirci yeni sevgilisiSoral’dır.

Kuzey Yıldızı Kuzey Kimdir? İsmail Demirci Kimdir? Kaç Yaşında Sevgilisi var mı? (2 Yorum)