Kuzgun Dizisi Oyuncuları Karakterleri

Barış Arduç ve Burcu Biricik’in yeni dizisi Kuzgun’un detayları belli oldu. Senaryoyu çok severek Kuzgun dizisi erkek başrol oyunculuğunu kabul eden Barış Arduç’a uzun zamandır bir partner aranmaktaydı. Kiralık Aşk dizisinden sonra hiç bir dizi projesinde yer almayan Barış Arduç oldukça seçici şekilde davranmış ve sonunda Kuzgun dizisi için imza atmıştı.

Barış Arduç üzerine kurgulanan Kuzgun dizisi için uzun zamandır kadın başrol oyuncusu aranmaktaydı. Son olarak 8. Gün dizisinde yer alan ancak büyük bir başarısızlık ile kötü bir sonuç alan Burcu Biricik’de bölüm başı 60.000 TL’yi kabul ederek kısa zaman içinde Kuzgun dizisi için imza atacak.

Kuzgun dizisinin ocak 2019’da izleyicisi karşısında olması bekleniyor ve dizinin bir aksiyon dizisi olması bekleniyor; ancak her ne kadar dizi aksiyon içerikli olsa da içinde  Burcu Biricik ve Barış Arduç’un da aşk sahneleri yer alacak. Barış Arduç ve Burcu Biricik’i bir araya getirecek Kuzgun dizisi için oyunu seçimi çalışmaları ve senaryo geliştirme çalışmaları devam ediyor.

Kuzgun Dizisi Oyuncu Kadrosu

Barış Arduç

Barış Arduç 9 Ekim 1987 tarihinde İsviçre’de dünyaya geldi ve şuanda 32 yaşında. 2011 yılından beri piyasa da olan Barış Arduç Tiyatro sanatçısı Ayla Algan’dan oyunculuk dersleri aldı ve Ayla Algan’dan tarafından yakışıklılığı ve yeteneği keşfedildi. Barış Arduç’u hatırladığımız ilk dizi ise çok sevilen gençlik dizisi Pis Yedili oldu. Daha sonra Benim İçin Üzülme Bugünün Saraylısı Racon: Ailem İçin dizilerinde ter alsa da çok fazla popülarite yakalayamadı. Aslında Bugünün Saraylısı hayat verdiği Selim rolü tam ona göreydi ama ne yazık ki olmamıştı. Barış Arduç’un beklenen yükselişi ise Kiralık Aşk dizinde hayat verdiği Ömer karakteri ile oldu. Son olarak ise Mutluluk Zamanı filminde Elçin Sangu ile başrolü paylaştı.

Burcu Biricik

Burcu Biricik 4 Mayıs 1989 da Antalya’da dünyaya gelmiştir. Güzelliği ile her dönem ilgi odağı olmayı başaran güzel oyuncu ve manken Burcu Biricik Emre Yetkin ile 2016 yılından beri evlidir. Emre Yetkin Burcu Biricik’in aynı zamanda manajeridir. Lise yıllarında tiyatroya merak salan Burcu Biricik oyunculu çok isterken Ege Üniversitesi Arkeoloji bölümünü kazandı ancak pes etmeyen Burcu Biricik daha sonra Bornova Belediyesi Şehir Tiyatrosu’nda oyunculuk eğitimi aldı. Burcu Biricik  Bornova Belediyesi Şehir Tiyatrosu’nda  Yedi Kocalı Hürmüz oyununda yeteneklerini ve  güzelliğini sonuna kadar ispat edince dikkat çekmeyi başardı.

2011 yılında yayımlanan Artiz Mektebi adlı oyunculuk yarışmasında bu yeteneklerini bir de Türkiye önünde sergileyince artık Burcu Biricik için şan şöhretin apısı sonuna kadar açıldı. TRT 1’de yayımlanan Beni Böyle Sev dizisinde Seda karakterine hayat verdiğinde artık o bir yıldızdı. 2014 yılında Kanal D’de yayınlanan Şeref Meselesi dizisinde Kübra karkaterine hayat vedi ve artık başrolü hak ettiğini ispat etti. Kanal D dizisi Hayat Şarkısı’nda Hülya karakteri ile ilk başrol deneyimini yaşadı ve büyük başarı yakalayarak ismini dünyaya duyurdu. Son olarak yine Kanal D’de 8. Gün dizisinde kadın başrolde yer aldı dizi tutmasa da Burcu Biricik daha da ünlü olmayı başardı.

Kuzgun Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

Kuzgun Dizisinin planlanan başlama tarihi 2019. Dizinin en az 2 sezon olarak planlanması bekleniyor.