Lezzet Düşkünleri Ali ve Hande Kimdir? Yaşları İşleri

Lezzet Düşkünleri yarışmasına 8 haziran pazartesi günü elenen Pınar ve Doğa’nın takımı yerine yarışmaya iki yeni yarışmacı daha geldi. Lezzet Düşkünleri yarışmasının yeni yarışmacıları Şef Hande ve yardımcısı Ali oldu. Peki yarışmamıza yeni gelen bu iki yarışmacıyı tanıyalım.

Lezzet Düşkünleri Ali Kimdir?

Lezzet Düşkünleri yarışmasında Ali 40’lı yaşların içinde başarılı bir şef yardımcısıdır. Yurt dışında da aşçılık yapmış olan deneyimli bir aşçı olan Ali kendisine gerçekten çok güveniyor ve Lezzet Düşkünleri evinde görselliği ile veya sözleri ile çok fazla öne çıkmak istemiyor. Ali’nin tek istediği aşçılık konusunda kendisini bir de ekranlarda ispat etmek.

Ali ve şefi hande bir arkadaşlar vasıtası ile tanışmışlar şimdi de Lezzet Düşkünleri yarışmasını katılmışlar. Ali bey İstanbul’da doğmuş ve büyümüş ve bir firmada da aşçı olarak aktif olarak çalışıyor.

Lezzet Düşkünleri Ali

Lezzet Düşkünleri Hande Kimdir?

Lezzet Düşkünleri yarışmasına Hande Şef Ali ise şef yardımcısı olarak görev yapacak. Daha önce profesyonel bir aşçı olarak çalışmamış hande hanım Hande ev hanımı. Hande hanım daha önce aktif bir aşçılık işi yapmadığı için bu işi bilen bir yardımcı seçmiş kendine. Hande hanım evinde döktüren bir anne olmayı her zaman başarmış; Hande hanımın elinin lezzetti Lezzet Düşkünleri yarışmasında onu bir adım ileri götürecek. Hande hanım aslen İstanbul’lu ve İstanbul’da yaşıyor.

Bilindiği üzere Lezzet Düşkünleri yarışmasında her zaman profesyonel aşçılar yarışmıyor aynı zamanda hiç aşçılık işine girmemiş amatörlerinde yarışacağı ve yarışırken de öğrenebileceği bir yarışma Lezzet Düşkünleri.

Lezzet Düşkünleri hande

Lezzet Düşkünleri Ali ve Hande Başarmaya Geldi

Lezzet Düşkünleri yarışmasında özellikle bazı yarışmacılar kendini fiziksel olarak gösterip dizilerde yer alma amacı ile gelirken Ali ve Hande’nin gerçek bir hedefi var o da Lezzet Düşkünleri’nde her hafta 10.000 TL’yi kazanmak bu nedenle de çok fazla eleştirme veya konuşma amaçları yok.

 

Lezzet Düşkünleri Ali ve Hande Kimdir? Yaşları İşleri (1 Yorum)