Maraşlı 5 Nisan Neden Yok? Maraşlı Neden Yayınlannmıyor

Tims&B Productions’ın yapım imzalı, Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın yapımını üstlendiği Maraşlı dizisinden kötü haber geldi. Maraşlı dizisinin 5 Nisan Pazartesi günü yayınlanmayacağı bildirildi.

Arda Sarıgün’ün yönetmen koltuğunda oturduğu dizide Burak Deniz, Alina Boz, Kerem Atabeyoğlu, Saygın Soysal, Cemil Büyükdöğerli, Rojda Demirer, Melis İşiten, Neslihan Acar, Sinem Akyol, Türkü Su Demirel, Gizem Kala, Bedriye Rosa Çelik gibi oyuncular yer alıyor. Atv ekranlarında pazartesi akşamları yer alan ve oldukça beğenilen Maraşlı dizisi bu hafta yayınlanmayacak.

Maraşlı Dizisi Neden Yayınlanmıyor?

5 Nisan Pazartesi günü yayınlanmyacak olan dizi sevenlerini korkuttu. Bir çok dizinin final kararı almasının ardından Maraşlı dizisi için de erken final mi gibi sorular sorulmaya başlandı. Ancak böyle bir şeyin olmadığı yapılan açıklamanın ardından anlaşıldı.maras

Kanaldan yapılan açıklamaya göre Maraşlı dizisi pandemi dolayısıyla 5 Nisan Pazartesi akşamı yayınlanmayacak. Alınan bilgilere göre Burak Deniz’in covid 19 testi pozitif çıktı. Burak Deniz’in partneri Alina Boz’un ise test yaptırdığı ancak sonucunun belli olmadığı gelen haberler arasında. Burak Deniz olayın ardından sete ara vermiş ve evinde karantinaya alınmıştı.marasli

Setteki bu durumdan dolayı Maraşlı dizisine bir süre ara verildi. Dizinin yeni bölümleriyle 12 Nisan’dan itibaren Atv ekranlarından yayınlanması bekleniyor. Maraşlı dizisi 5 Nisan Pazartesi günü özel bölüm yayınlayacak.