Ramo Şermin Kimdir? Neriman Uğur Kaç Yaşında Hangi Dizilerde Oynadı

Show TV’nin sevilen dizisi Ramo’ya sürpriz isimler dahil olmaya devam ediyor. Son olarak Arka Sokaklar dizisinde Nevbahar Pamiroğlu karakterini oynayan ve oldukça başarılı bir oyunculuk gerçekleştiren Neriman Uğur Ramo dizisine dahil oldu.

Yapımcılığını BKM’nin üstlendiği, Toprak Karaoğlu, Seda Karaoğlu, Birol Tezcan’ın senaryosunu yazdığı Ramo dizisinin yönetmen koltuğunda M. Çağatay Tosun oturuyor. Dizide Murat Yıldırım’ın yanı sıra Esra Bilgiç, Olgun Şimşek, İlker Aksum, Yiğit Özşener, Devrim Özkan, Mustafa Yıldıran, Pelin Körmükçü gibi isimler yer alıyor.

Ramo Şermin Kimdir?

Ramo dizisinde Neriman Uğur’un oynayacağı Şermin karakteri Doğu’nun (Mustafa Yıldıran) annesi olarak karşımıza çıkacak.neriman

Neriman Uğur Kimdir?

Arka Sokaklar dizisinde Nevbahar Pamiroğlu karakterini oynayan ve oldukça başarılı bir performans gösteren Neriman Uğur, 1958 yılında Muğla’nın Fethiye ilçesinde dünyaya geldi. 63 yaşındaki deneyimli oyuncu Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümü mezunudur. Bursa’da Devlet Tiyatrosunda çalışmalarına devam etmektedir. 1999/2002 yılları arasında ekranlarda büyük ses getiren Yılan Hikayesi dizisinde Gülsüm karakteri ile tanınmıştır.neriman1

Neriman Uğur Hangi Dizilerde Oynadı?

Çok sayıda dizi, tiyatro ve filmde rol alan tecrübeli oyuncu Neriman Uğur; Aşk Olsun, Kırık Ayna, Kader, Parmaklıklar Ardında, Geç Gelen Bahar, Canan, Huzur Sokağı, Sudan Bıkmış Balıklar, Acı Aşk gibi bir çok dizi ve filmde rol almıştır.

Neriman Uğur Evli Mi?

Neriman Uğur evli ve iki kız çocuğu sahibidir.