Baraj Neden Final Yapıyor? İşte Gerçek Nedeni

Med Yapım’ın yapımcılığını üstlendiği Baraj dizisinden kara haber geldi. Med Yapım yetkilileri ile FOX Tv yönetimi final konusunda anlaştı. İlk sezonunda 4 bölüm yayında kalabilen Baraj dizisi için ikinci sezon 35 bölümlük yeni bir sözleşme yapılmıştı. Toplamda 39 bölüm sözleşmesi olan Baraj dizisi 11 mayıs 2021 de sözleşmesi sonunda final yaparak ekranlara veda edecek.

Baraj dizisi neden final yapıyor sorusunun cevabı belli oldu. Düşen reytingler ve devam ettirilemeyen senaryo nedeniyle diziye final kararı verildi.

Baraj Neden Final Yapıyor?

Baraj dizisi reytingleri ne yazık ki salı akşamları Masumlar Apartmanı dizisinin yayın hayatına başlaması ile büyük oranda düşmüştü. Bu düşüşten sonra bir türlü eski seyircisini geri kazanamayan Baraj dizisi senaryosunda da yaptığı köklü değişiklikler ile de reyting kaybetmeye devam etti.

Baraj Neden Final Yapiyor resimleri

Baraj dizisi Fox TV’ye zarar ettiriyor diyemeyiz total de 5 ve üzeri reytingler alan Baraj dizisinin bu sezon durumu iyi ama Fox TV yönetimi 2021 2022 sezonu için Baraj dizisini yeterli görmedi.

Baraj dizisinde özellikle senaryo anlamında sıkıntılar çekiliyor. Son dönemde yaşanan zaman atlamaları ile dizi zaten saçma bir hal almıştı. Baraj da işlenen cinayet sezon sonunda açıklığa kavuşacak ve suçlular cezasını bulacak; böylece Baraj dizisinde hikaye bitmiş olacak.

Baraj dizisi senaristleri de ne yazık ki Baraj dizisinde hikayeyi mantıklı bir şekilde devam ettiremediler. Baraj dizisine 3. sezon onayı verilseydi zaten hikaye gerçekten çok saçma bir yere gidecekti.

Baraj Ne Zaman Final Yapacak?

Baraj dizisi 39. bölümü ile 11 mayıs 2021 de harika bir bölüm ile final yaparak ekranlara veda edecek.

Yorum yaz