Maraşlı Behiye Kimdir? Türkü Su Demirel’in Sevgilisi Kim?

Daha önce Muhteşem İkili dizisinde Behiye karakteri ile izlediğimiz güzel oyuncu Türkü Su Demirel şimdi de Maraşlı dizisinde Behiye karakteri ile yer alacak. Maraşlı dizisinde her ne kadar Behiye konakta basit bir hizmetçi dese de dizinin ilerleyen bölümlerinde Behiye karakteri oldukça ön plana çıkan bir karakter olacak.

Maraşlı Behiye Kimdir?

Behiye konağın hizmetlilerinden biridir; oldukça güzel ve akıllı bir kız olan Behiye konakta Serhat Kılıç’ın hayat verdiği Necati karakteri ile partner olacaktır. Behiye konağın hizmetlisi Nuran’ın kızıdır. Hayatını konakta ve Türek ailesine hizmet ederek geçiren Behiye gençliğini yaşayamamıştır. Necati’nin ilgisini güzelliği ile üzerine çeken Behiye Necati’nin yardımı ile sınırlarını aşacak.

Marasli Behiye resimleri

Türkü Su Demirel Kimdir?

15 Eylül 1998 İzmir doğumlu olan Türkü Su Demirel 23 yaşının içindedir ve aslen Iğdırlıdır. 2017 de düzenlenen Sinema Güzeli Yarışması ile dikkatleri üzerine çeken güzel oyuncu ve manken Türkü Su Demirel İstanbul Kültür Üniversitesi Mimarlık Fakültesi öğrencisidir. Muhteşem İkili dizisinde hayat verdiği Behiye karakteri ile dikkatleri üzerine çekse de ne yazık ki dizi tutmayınca Türkü Su Demirel de istediğini elde edememiştir.

Türkü Su Demirel Kaç Yaşında?

Türkü Su Demirel şuanda 20 yaşındadır ve 21 yaşından gün almıştır. Türkü Su Demirel 15 eylülde doğum gününü kutlamıştır.

Turku Su Demirel resimleri 2021

Türkü Su Demirel Boyu Kaç Cm?

Türkü Su Demirel kadınlar için oldukça uzun mankenlik ve modellik için ise kısadır. Türkü Su Demirel’in boyu 1.73 cm’dir. Türkü Su Demirel’in İnstagram adresinde 26.000 takipçisi vardır