Uyanış Büyük Selçuklu Hasan Sabbah Öldü mü? Gürkan Uygun Diziden Ayrıldı mı?

Uyanış Büyük Selçuklu dizisinin 18 ocak pazartesi günü ekranlara gelen 17. bölümünde dizinin kötü adamı Hasan Sabbah köşeye sıkışmıştı. Hasan Sabbah’ın gerçekte Batınilerin lideri olduğunu öğrenen Melikşah onu öldürmeye ant içer. Hasan Sabbah ve Batınileri köşeye sıkıştıran Sultan Melikşah bütün batınileri öldürdükten sonra kaçan Hasan Sabbah’ın peşine düşer.

Kaçan Hasan Sabbah bir uçurumun kenarında Sultan Melikşah ve Hace’nin eline düşer. Hasan Sabbah için artık kaçış yolu kalmamıştır. Ya teslim olacak öldürülecektir; yada uçurumdan atlayarak ölecektir. Hasan Sabbah da uçurumdan düşerek ölmeyi ister; tabi o uçurum aynı zamanda Hasan Sabbah için de son şanstır.

Uyanış Büyük Selçuklu Hasan Sabbah Öldü mü?

Uyanış Büyük Selçuklu dizisinde Hasan Sabbah ölmeyecek. Atı ile uçurumdan atlayan Hasan Sabbah yaralı olarak yine Batıniler tarafından kurtarılacak ve bir kaleye götürülerek tedavi ettirilecek. Uyanış Büyük Selçuklu dizisinde Hasan Sabbah karakteri gerçek tarihte olan bir karakter. Uyanış Büyük Selçuklu dizisi de gerçek tarihe uygun hazırlanan bir senaryoya sahip olduğu için Hasan Sabbah ölmeyeceğini gerçek tarihi bilen kişiler tarafından da biliniyor.

Hasan Sabbah Oldu

Gürkan Uygun Uyanış Büyük Selçuklu Dizisinden Ayrıldı mı?

Gürkan Uygun’un 2021 haziran ayına kadar Uyanış Büyük Selçuklu dizisi ile sözleşmesi var. Gürkan Uygun’un Uyanış Büyük Selçuklu dizisinden ayrılması gibi bir durum söz konusu kesinlikle değildir. Uyanış Büyük Selçuklu dizisinde Sultan Melikşah’ın başına daha çok büyük belalar açacaktır Hasan Sabbah.

Herkes Hasan Sabbah’ı öldü bilse de o kapandığı Alamut kalesinden Batınileri yönetmeye devam edecek her geçen gün de büyüyecektir. Hasan Sabbah’ın gerçek tarihteki yaşamını merak ettiyseniz öğrenmek için tıklayınız Hasan Sabbah

Uyanis Buyuk Selcuklu Hasan Sabbah