Maraşlı Neden Final Yapıyor? Maraşlı Devam Edecek mi?

Maraşlı Neden Final Yapıyor? Tims B Yapım ve Atv yetkilileri sonunda bir karar vardı ve Maraşlı dizisinin final yapması konusunda iki tarafta mutabık kaldı. Maraşlı dizisi 1. sezonun sonunda 12 temmuz da final yaparak ekranlara veda edecek. Maraşlı dizisi erkek başrol oyuncusu Burak Deniz İtalya’da çekilecek Cahil Periler dizisinde başrolde yer alacak. Bu nedenle de temmuz ayında Maraşlı dizsinin çekimlerini tamamladıktan sonra Cahil Periler dizisinin çekimleri için İtalya’ya gidecek.

Maraşlı dizisi 26 bölümü ile 12 Temmuz 2021 pazartesi günü final yaparak ekranlara veda edecek. Bir çok izleyici Maraşlı devam edecek mi diye sormuş ancak şuanda bize gelen bilgiler Maraşlı dizisinin devam etmeyeceği final yapacağı yönünde

Maraşlı Neden Final Yapıyor?

Maraşlı Neden Final Yapıyor çünkü düşük reyting sonuçları alıyor. Eğer bu kadar güçlü rakipler ile karşılaşmasaydı Maraşlı dizisi bu senaryo ve oyuncu kadrosu ile her bölümünde 7 ve üzeri reytingi görürdü. Bu durumun en önemli göstergesi de Çukur dizisinin yayınlanmadı her hafta Maraşlı dizisinin reytinglerinde yaşanan artış.

2021 2022 sezonunda Maraşlı dizisi Çukur dizisi olmayacağı için Atv’nin beklediği reytingleri alabilirdi ancak yapımcı ve kanal birlikte final kararı aldı ve yapımcı Tims B Yapım Maraşlı dizisini çok da uzatmak istemedi. Zira Maraşlı dizisinin hikayesinde de sona gelindi. Mahur tüm gerçekleri öğrendi. Gizemler çözüldü ve Maraşlı intikamını aldı.

Maraşlı dizisi eğer 2. sezonda devam etseydi bu durumda yeni bir hikaye yazılmalı diziye yeni düşmanlarda getirilmeliydi. Hem Atv hem de yapımcı bu riski almak istemedi ve Maraşlı dizisi için böylece final kararı verildi. Maraşlı dizisinin 2. sezon senaryosu da bir çok Maraşlı izleyicisine saçma gelecekti. Bu da büyük bir risk olacaktı oyuncular için de.

Maraşlı Devam Edecek mi?

Maraşlı dizisi 1 haziran 2021 de alınan bir karar ile final yapma yoluna girdi. Buradan dönüş imkansız denecek kadar da zor ancak bilinen bir gerçek var o da dizi sektöründe her bilginin her an değişebileceği. Maraşlı senaristleri 2. sezon için çok güzel bir hikaye uydurabilir bu yeni hikayeye de Atv yönetimi ve oyuncularda  onay verirse bu durumda Maraşlı 2. sezonda de devam edebilir.