Maraşlı Zeliş Kimdir? Bedriye Roza Çelik Kim?

Maraşlı dizisi kasım ayında Atv ekranlarında izleyicisi karşısında olacak. Tims B Yapımın yapımcılığını üstlendiği Maraşlı dizisinde Maraşlı’nın kızı karakteri için açılan oyuncu seçmelerini Bedriye Roza Çelik  kazandı. Bedriye Roza Çelik dizi de Burak Deniz’in hayat verdiği Maraşlı’nın kızına hayat verecek.

Maraşlı Zeliş Kimdir?

Zeliş Maraşlı’nın 1. sınıfa başlayan güzeller güzeli kızıdır. Annesiz bir kız olsa da oldukça becerikli bir kız olan Zeliş babasının sahafçı da en büyük yardımcısıdır. Babasını çok seven Zeliş yaşanan bir kaza da çok ağır yaralanır ve günlerce koma da yatar.

Maraşlı dizisi tam liste oyuncu kadrosu ve karakter listesi için tıklayın  Maraşlı oyuncuMarasli dizisi Zelis

Bedriye Roza Çelik Kimdir?

Kemal Ekenel ajansa kayıtlı olarak çalışan Kemal Ekenel ajansta kamera önü eğitimleri alan Bedriye Roza Çelik 2013 İstanbul doğumludur ve 7 yaşının içindedir. Türkiye ve Akbank reklam filmlerinde oynayan Bedriye Roza Çelik ilk ekran deneyimini Siyah Beyaz Aşk dizisinde yaşamıştır. Maraşlı dizisi ile ilk defa başrol deneyimi yaşayacak yetenekli oyuncu daha sonra Çarpışma dizisinde de yer almıştır. Ailesi tarafından yönetilen ve @bedriyeroza kullanıcı adını kullandığı bir İnstagram hesabı vardır.

Bedriye Roza Çelik Kaç Yaşında?

Bedriye Roza Çelik 2013 doğumludur ve 7 yaşındadır

Bedriye Roza Çelik Boyu Kilosu

Bedriye Roza Çelik 101 cm boyunda ve 18 kg ağrılındadır