Zümre Meğreli Kimdir? Gönül Dağı Elif Kim?

17 ekim cumartesi akşamı yayın hayatına başlayan Trt 1’in yeni dizisi Gönül Dağı’nda Elif karakterine genç oyuncu Zümre Meğreli hayat verecektir. Dizi de Elif karakteri ile erkek başrole aşık ama fark edilmeyen kız olarak yer alacak Zümre Meğreli  güzelliği ve başarılı oyunculuğu ile Gönül Dağı dizisine önemli katkı sağlayacaktır.

Zümre Meğreli Kimdir?

Ankara Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya Fakültesi Tiyatro bölümü mezunu olan Zümre Meğreli Trt 1 ekranlarında izleyicisi karşısına çıkacak Gönül Dağı dizisi seçmelerine katılmış ve dizi de Elif karakterine hayat vermesi için seçilmiştir. Küründen Kabare Baba Sahne’de Bir Baba Hamlet oyunlarında izleyici karşısına çıkan genç oyuncu oldukça yeteneklidir. Aktif olarak da İnstagram kullanan Zümre Meğreli  sosyal medyada @zumre.megreli/ kullanıcı adını kullanmaktadır.

Zümre Meğreli’nin bilinen ilk ekran deneyimi ise Gönül Dağı dizisi olacaktır.zumre megreli resimleri oyuncu

Gönül Dağı Elif Kim?

Gönül Dağı dizisinde Elif karakteri köyün hemşiresidir. Köyde iğne yapan pansuman yapan Elif sevilen iyi kalpli bir kızdır. Elif en çok  da Halime ablanın oğlu Taner’e aşıktır. Her akşamı Halime ablanın tansiyonunu ölçmeye giden Elif’in tek amacı Taner’i görmek ve Taner’e kendini göstermektir. Elif Taner’i çok sevse de Taner’e kendini gösteremez. Elif’e ise Taner’in annesi Halime ümit verir seni Taner’e alacağım diye ama Taner Dilek’e çocukluktan aşıktır. gonul dagi elif

Yorum yaz