Masal Çiçeği Oyuncuları Kadrosu ve Karakterleri(Tüm Oyuncular)

Masal Çiçeği dizisi için Yapım şirketi T Company’nin çalışmaları hızla devam ediyor. En geç şubat 2019’da Kanal D ekranlarında olması beklenen yeni dizi Masal Çiçeği’nin yapımcısı ise Bülent Turgut olacak. Masal Çiçeği dizisinin oyuncu seçim ve cast çalışmaları devam ederken maliyeti düşük ama etkisi yüksek bir dizi planlaması yapılıyor. Masal Çiçeği dizisi çekimleri aralık sonunda başlanacak. Bülent Turgut son olarak Bir Deli Rüzgar dizisinde izlediği Pınar Deniz’i kendi dizisinin kadın başrolüne uygun gördüğü için kadroya aldığı konuşuluyor.

Ben Pınar Deniz’i son dönemlerde çok fazla ekranlarda gördüm; bir sezonda iki farklı dizinin ve en çok izlenen bir sinema filminin başrolünde olması beni rahatsız eder; sonuçta bal yiyen baldan usanır. Pınar Deniz güzel ve yetenekli ama yüzünü eskitmemesi de lazım

Romantik komedi ve dram tarzında olması beklenen Masal Çiçeği  dizisinin senaryosu da  Altuğ Küçük tarafından yazılmış. Bilindiği üzere  Altuğ Küçük Filinta ve Oyun Bozan gibi dizilerin de senaristi olarak tanınmakta ve çok sevilmektedir.

Masal Çiçeği dizisinin yönetmeni ise usta yönetmen Ömer Faruk Sorak  olacak. Faruk Sorak daha önce Vizontele ve aşk Tesadüfleri Sever gibi filmlerin yönetmenliğini yapmıştır.

Masal Çiçeği Dizisi Konusu

Masal Çiçeği dizisi bir intikam hikayesi üzerine kurulu olan kriminal drama türünde ekranlarda olacaktır.

Masal Çiçeği Oyuncuları

Uğur Yücel (Fikret)

Uğur Yücel son olarak Muhteşem ikili dizisine bir bölüm Köpek Sadri karakteri ile şeref vermişti; şimdi ise Masal Çiçeği dizisinde Fikret karakteri ile başrolde yer alacak. 26 Mayıs 1957 de İstanbul’da hayata gözlerini açan Uğur Yücel 62 yaşındadır ve 44 yıldır sinema sektörünün içindedir.  Can Yücel’in babası olan Uğur Yücel Derya Alabora ile evlilik yapmıştır. Uğur Yücel tiyatro ve sinema sanatçısı ve senaristtir. Uğur Yücel son olarak ise Familya, Nefes Nefese ve İçerde dizilerinde başrolde yer almıştır. 

Zeynep Eronat

Zeynep Eronat 9 Temmuz 1963 de İstanbul’da dünyaya gelmiştir ve 56 yaşının içindedir. Çok yönlü bir isim olan Zeynep Eronat seslendirme, tiyatro, sinema ve dizi sanatçısı ve senaristtir. 1981’de Ankara Devlet Konservatuarında Tiyatro okumuştur. İlk olarak Parmaklıklar Ardında dizisi ile ekranlarda olmuştur. Zeynep Eronat, O Hayat Benim isimli dizisinde hayat verdiği Mücella karakteri ile çok sevilmiştir. Kızıl Elma dizisinde hayat verdiği Meryem karakteri ile televizyonun aranan ismi haline gelmiştir. 

Mesut Akusta

Mesut Akusta Şubat 1964’de Konya’da dünyaya gelmiştir. Şafak Özbir ile evli olan Mesut Akusta son olarak Börü isimli mini dizide yer almıştır. 2017 Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmazdizisinde Natocu Ekrem karakteri ile milyonları peşinde koşturan usta oyuncu Mesut Akusta Karagül- Kendal Şamverdi karakteri ile dünyada tanınan bir isim haline gelmiştir.

Mesut Akusta Kurtlar Vadisi Pusu dizisi ile tiyatrocu olarak değil dizi oyuncusu olarak tanınmaya başlamıştı; sayısız projeye imza atmış bir ustadır. 

Macit Koper

Macit Koper Oyuncu ve senaristtir. 1944 de İstanbul’da doğan Macit Koper 75 yaşındadır. Macit Koper Muhteşem Yüzyıl dizisinde Lala Mustafa Paşa ve Poyraz Karayel’de Adil Topal karakterleri ile efsane olmuştur. Son olarak ise Hayat Sevince Güzel dizisinde yer almıştır.

Gözde Çığacı

Gözde Çığacı Ekim 1991 de İstanbul’da doğmuştur ve 28 yaşındadır. Kocaeli Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi oyunculuk mezunu olan Gözde Çığacı Kuzey Güney Dizisi ile oyunculuğa adım atmıştır. Gözde Çığacı’nın yer aldığı önemli projeler arasında Muhteşem Yüzyıl ve Kördüğüm gibi diziler de vardır. 

Yeşim Ceren Bozoğlu (Nükhet)

2018’de kendini diyete veren ve mide küçültme ameliyatı olan Yeşim Ceren Bozoğlu son olarak Kalbimdeki Deniz dizisinde yer almıştı ve oyunculuğu ile göz doldurmuştu; Yeşim Ceren Bozoğlu şimdi hem yetenekleri ile hemde güzelliği ile izleyicisini büyüleyecek.

Yeşim Ceren Bozoğlu Temmuz 1974’de başkent Ankara’da dünyaya gelmiştir ve 45 yaşındadır. Yeşim Ceren Bozoğlu Sinan Çalışkanoğlu ile 3 yıl süren bir evlilik yapmıştır. Dokuz Eylül mezunu olan eşim Ceren Bozoğlu O Hayat Benim dizisinde hayat verdiği Nurhan karakteri ile çok sevilmiştir. Daha önce de Geniş Aile dizisinde Sevim karakterine hayat vermiştir.

Cansu Dağdelen

Cansu Dağdelen 1987 İStanbul doğumludur ve 32 yaşındadır. Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler Bölümü mezunu olan Cansu Dağdelen sonrasında oyunculuğa özenmiş Plato Film Okulu bünyesinde oyunculuk dersleri almıştır. İlk olarak Kalbim Seni Seçti dizisinde yer alan Cansu Dağdelen daha sonra Kadim Dostum ve Kocamın Ailesi dizilerinde rol almıştır. Cansu Dağdelen son olarak Hayati ve Diğerleri dizisinde Açelya karakteri ile ekranlarda yer almıştır. 

Yeşim Gül

Yeşim Gül 27 Mayıs 1966 Ankara doğumludur ve 52 yaşındadır. Hacettepe Üniversitesi Tiyatro mezunu olan Yeşim Gül aslen seslendirme sanatçısıdır. Yeşim Gül son olarak Dolunay Aşk Yalanı Sever ve Bizim Evin Halleri gibi dizilerde yer almıştır. Türkiye’de çok aranan önemli bir seslendirme sanatçısıdır. 

Cihat Süvarioğlu

Cihat Süvarioğlu 23 Eylül 1990 Konya doğumludur. Marmara Üniversitesi/ İşletme Bölümü mezunu olan Cihat Süvarioğlu Enpara ve Yandex reklamlarında kendini göstermiştir. Aslen tiyaytrocu olan Cihat Süvarioğlu bir çok oyunda yer almıştır. Son olarak Cihat Süvarioğlu Ölene Kadar ve Diğer Yarım dizilerinde kendine yer bulmuştur.

Pınar Deniz

Pınar Deniz son yılların en çok sevilen ekran yüzlerinden biridir. Şuanda da son dizisi Bir Deli Rüzgar’dan rol arkadaşı Berk Cankat’la yaşadığı aşk ile çokça konuşulmaktadır. Pınar Deniz daha 1993 doğumludur ve 25 yaşındadır. Aslen Adanalı olan Pınar Deniz Arap kökenlidir. İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümü mezunudur. 2014 yılında Star Tv’de yayınlanan Sil Baştan dizisi ile oyunculuğa başlamıştır. Daha sonra Murat Dalkılıç dikkatini çekmiş ve Murat Dalkılıç onu Yani isimli klibinde oynatmıştır. Daha sonra .Beyaz Yalan , Günebakan gibi dizilerde de kendisine yardımcı rollerde yer bulmuştur. Pınar Deniz’in yükselmesi ise Vatanım Sensin dizisinde hayat verdiği Yıldız karakteri ile olmuş ve çok sevilmiştir. Burak Özçivit ve Murat Boz’un Kardeşim Benim 2 filminde de yer almıştır. Pınar Deniz’in 2018 yapımı Bir Deli Rüzgar dizisi erken final yapsa da bu dizi Pınar Deniz’e olan hayranlığı daha da arttırmıştır.

Masal Çiçeği dizisinde yer alması için yeni oyunculara teklif gittiğinde ve Masal Çiçeği  dizisinde oyuncuların hayat verecekleri karakterler belli olduğunda sayfamızdan bulabilirsiniz.

Masal Çiçeği Oyuncuları Kadrosu ve Karakterleri(Tüm Oyuncular) (1 Yorum)

  1. Pınara yakışan bir partner bulun.CEYHUN MENGİROĞLU OLA BİLİR GÖKHAN ALKAN.AKIN AKINÖZÜ.ÇAĞLAR ERTUĞRUL.VE DAHA İYİLERİ.ÇAĞATAY ULUSOY MUHTEŞEM OLURDU.BU ARADA PELİN KARAHANDA ARTIK DİZİDE OYNASIN .KENDİNE YAKIŞAN PARTNERLE.