MasterChef Türkiye 17 Aralık Kim Elendi Meltem mi Kerem Mi? İşte Elenen İsim

MasterChef Türkiye 17 Aralık Akşamı Meltem Elendi

MasterChef Türkiye’de 17 Aralık akşamı en çok desteklenen yarışmacı MasterChef Türkiye’ye veda etti. Meltem’in vedası gerçekten acı oldu zira yarışmanın başından beri gerçekten çok büyük bir başarı göstermiş ve son dörde hep eleme potalarına kalarak gelmişti. MasterChef Türkiye 17 Aralık sonucu

Meltem elendi ama artık eşine ve çocuğuna daha çok vakit ayırabilecek zira 16 haftadır sürekli çekimlerde sürekli mutfaktaydı. Yolun açık olsun Meltem Şef.MasterChef Türkiye meltem elendi mi

MasterChef Türkiye de final haftasına geldik. MasterChef Türkiye’nin şampiyonu 18 aralık salı akşamı belli olacak. MasterChef Türkiye’de 17 aralık pazartesi akşamı ise son dörde kalan isimlerden biri daha MasterChef Türkiye’ye veda edecek.

Bilindiği üzere MasterChef Türkiye’de 11 aralık salı akşamı yayınlanan bölümde Hakan Kanik son dörde kalamamış ve MasterChef Türkiye’ye veda etmişti. Kerem ise her hafta son anda yırtmaya devam ediyor. Bu hafta ise 17 aralık pazartesi akşamı ilk yapılan et yemeğini en iyi yapan Burcu son üçe kalmayı hak etmişti. Daha sonra yapılan kuzu yanağı yemeğini ise Uğur kazandı.

MasterChef Türkiye’de 17 aralık akşamı eleme potasına kalan son iki isim ise yarışmanın favori yarışmacılarından Meltem ve Kerem kalmıştı. Ben MasterChef Türkiye’de baştan beri Meltem’e özel bir jüri desteği olduğunu düşünüyorum zaten yarışmadan elenen ve misafir olarak MasterChef Türkiye’ye gelen eski yarışmacılar açık olarak Meltem’i destekliyor zira herkes Kerem’e acayip şekilde gıcık olmuş durumdu. MasterChef Türkiye 17 Aralık kim gitti

MasterChef Türkiye’de 17 aralık akşamı düşman kardeşler olarak adlandırılan Kerem ve Uğur ikilisi de gerçek mana da düşman oldular zira Uğur açıkça Meltem’i destekledi. Bu da Kerem’i adeta çıldırttı çok fark etmese de. Her ne kadar final de rakip olacaklarını bilseler de Uğur ve Kerem sağlam iki arkadaştı.

MasterChef Türkiye 17 Aralık Kim Elendi

MasterChef Türkiye’de 17 aralık akşamı açıkça verilen showder çorbası çok daha rahat şekilde yapan Kerem oldu. Meltem’in bu menüyü yaparken çok zorlandığı da açıkça görüldü. MasterChef Türkiye’de bence 17 aralık akşamı elenen isim Meltem olacak ve Kerem üçlü finale MasterChef Türkiye’de kalacak. Meltem ekmeği yaparken elini yaktı ve 17 aralık akşamı ne yazık ki gerçek performansını gösteremedi.

MasterChef Türkiye 17 Aralık Kim Elendi

MasterChef Türkiye Kim Kazanacak? 18 Aralık Salı

MasterChef Türkiye’de üçlü finale kalan isimler Burcu, Uğur ve Kerem oldu. MasterChef Türkiye’de 16. haftada bir isim daha elenecek ve final iki yarışmacı arasında 18 aralık akşamı gerçekleşecek.

MasterChef Türkiye’de 18 Aralık akşamı önce üçlü final oynanacak ve bir isim yaptığı yemek ile son ikiye kalamayacak; daha sonra ise MasterChef Türkiye 18 aralık akşamı ikili finale kalan bir isim MasterChef Türkiye’yi kazanacak ve 100.000 TL’nin ve MasterChef olma onurunu kazanacak.