Masterchef Wailson Fonseca Kimdir ? Nereli Sevgilisi Var Mı

Tv8 ekranlarında 2.sezonunu ardına bırakan ekranların sevilen yarışması olan Masterchef programı yeni sezonuyla 17.07.2020(cuma) günü sevdikleriyle tekrardan şefleri Danilo Zanna, Mehmet Yalçınkaya ve Somer Sivrioğlu ile  ekranlara geliyor. Bu sezon yarışmacıların geldiği bölgeler dikkat çekiyor Brezilya,Madagaskar gibi örnekler bulunduruyor. Geçen sezonun Masterchef’i bildiğimiz gibi Cemre Uyanık olmuştur.

Finalde Alican Sabunsoy ile karşı karşıya gelen Cemre sezonun şampiyonu olarak oda MasterChef unvanıyla yerini aldı. Geçen sezondan aklımızda kalan isimlerden Yasin Obuz bilindiği gibi survivor yarışmasına katılıp Tv 8 ekranlarında en uzun süre kalan isim olarak yerini almıştı.

MasterChef Wailson Fonseca Kimdir Evli mi ?

Yakışıklı bir karakter olan Wailson Fonseca şimdiden ekranlarda merak konusu olmuştur. 35 yaşında olan Breziyalı Wailson Fonseca modellik yapmaktadır. Ülkemizle olan bağı Eşi Melisa Pınar ile ilgilidir. Eşi Melisa Pınar ülkemizde yaşam koçluğu ve NLP uzmanlığı alanında çalışmalar yapmaktadır.  Renkli bir hayata sahip olan Wailson eşi ve kızına olan bağlılığıyla ön plana çıkıyor.Walison 1

Oldukça renkli bir karakter sergiliyor. Ayrıca renkli kişiliğinin yanında sporla da aktif olarak ilgilenmektedir. Bu kişiliğinin yanında Wailson Fonseca seyahat etmeyi çok seviyor ve instagram profilinde yaklaşık 20bin takipçisi olan Wilson takipçileriyle bu renkli anılarını paylaşıyor.islonn 1 Hobi olarak yüzmeyi deniz sporlarını yapmayı çok seviyor. Teknoloji ile arası çok iyi olan Wailson Fonseca bu alanda yapılan   gelişmeleri de yakından takip ediyor. Bu sezonun MasterChef programında iddialı olacağını düşündüğümüz renkli kişilik sevenlerini şimdiden heyecenlandırıyor.

İşte MasterChef 1.Bölüm Fragmanı: