Masum Değiliz Devam Edecek mi? Çekimler Yeniden Başlayacak mı?

Masum Değiliz dizisi ile ilgili Koliba Filmden açıklama geldi. Koliba Film Masum Değiliz  dizisinin devam etmeyeceğini yayınlanan ilk iki bölümden sonra dört bölüm daha yayınlanacağı ve 6. bölümü ile final yaparak ekranlara veda edeceğini duyurdu. Bu durumda 1 ağustos 2018 çarşamba akşamı final yaparak ekranlara veda edecek.Masum Değiliz devam edecek mi

Atv ekranlarında 31 mart cumartesi günü başlayan Koliba Filmin devrik dizisi Masum Değiliz  bir kez daha denemek için erkanlara çıkmaya hazırlanıyor. Masum Değiliz  dizisi ilk iki bölüm ile ekranlara gelmiş ancak çok düşük reytingler alınca Atv ani bir kararla Masum Değiliz dizisinin 2018 yazına sakladığını açıklamıştı.

Masum Değiliz dizisi tahminlerimize göre 6 veya 7 bölüm çekilmişti. Bu noktadan sonra yaz aylarında yayınlanma kararı alınınca da çekimler durmuş olmalı zira dizinin geleceğinde büyük bir belirsizlik vardı; bazen kanallar yazın devam ettireceğim dese de bu kararına uymuyor ve dizi final yapmış oluyor. Masum Değiliz Devam Edecek mi

Masum Değiliz dizisi oyuncuları yeni sezon dizileri ile şuanda bir anlaşma imzalamış değil en azından medyaya Masum Değiliz dizisinin başrol oyuncuları konusunda başka bir dizi ile anlaştığı yönünde bir haber gelmedi yani kadrodan şuan için ayrılan yok gibi; ancak bu Masum Değiliz dizisinin yaz aylarından sonra 2018 2019 yeni sezonunda da devam edeceği anlamına gelmez.

Masum Değiliz dizisi sezon içinde kötü reytingler aldı; bunu Atv’de gördü Koliba Film’de. Kimsenin aklında şuan Masum Değiliz’in yazın iyi reytingler alması ve sonrasında 2018 2019 yeni sezonunda devam etmesi gibi bir düşünce yok. Atv’nin amacı parasını ödediği bölümleri daha iyi reytingler ile yayınlamak ve daha çok izleyiciyi ekrana toplamak

Her ne kadar Masum Değiliz dizisinin devam edip etmeyeceği şuanda kesin olarak açıklanmasa da Masum Değiliz dizisi artık bence bitti. Masum Değiliz dizisi yazın da iyi reytingler alabilecek bir dizi değil.

Masum Değiliz dizisi reytinglerine bakıldığında ilk bölümü bir merakla izleyen izleyicilerin 2. bölümü izlemeye ekrana gelmediğini gösteriyor; yani gidişat kötü yönde olmuştu Masum Değiliz dizisinde.Demek ki Masum Değiliz dizisinin bir yerleri eksik olmuş.

Masum Değiliz Yaz Sezonunda devam edecek mi?

Masum Değiliz dizisine sadece iki bölüm şans veren Atv her ne kadar dizinin hazır bölümlerini yayınlayacak olsa da Masum Değiliz  dizisi eğer yaz aylarında iyi reytingler almayı başarabilirse devam etme şansı verebilir. Masum Değiliz dizisinin devam edebilmesi için adeta bir mucizeye ihtiyaç var. Bence Masum Değiliz dizisinin senaryosu acilen değiştirilmeli ve daha  vurucu ve dikkat çekici hale getirilmeli.

Masum Değiliz Dizisi Reytingleri

Masum Değiliz 1. Bölümü ile 31 Mart 2018 Cumartesi günü 2.12  Reyting ile 20.  sırada

Masum Değiliz 2. Bölümü ile 7 Nisan 2018 Cumartesi günü 1.43  Reyting ile 30.  sırada

Masum Değiliz Yaz Sezonu Tanıtımı