Masumiyet Avukat Beril Kimdir? Süreyya GÜZEL Kimdir?

Gold Filmin yeni dizisi Masumiyet yayın hayatına harika bir başlangıç yaptı. Oyuncu kadrosunda  Hülya Avşar, Mehmet Aslantuğ ve Deniz Çakır gibi usta isimlerin yer aldığı Masumiyet dizisinde 30’dan fazla profesyonel oyuncu bulunuyor.

Zengin oyuncu kadrosu ile dikkatleri üzerine çeken Masumiyet  dizisinde kim olduğu en çok merak edilen karakterlerden biri de Beril karakteri oldu. Bir çok izleyici Masumiyet Avukat Beril kimdir sorusunu sitemize sordu. Masumiyet dizisinde Avukat Beril karakterine sevilen oyuncu Süreyya GÜZEL hayat verecek.

Masumiyet Avukat Beril Kimdir?

Masumiyet dizisinde İlker Ilgaz’ın avukatı olacak Avukat Beril ilerleyen bölümlerde dizi de işlerin daha karşımasına neden olacak. Ilgaz’ın avukatı olan Beril bir türlü Ilgaz’ın suçsuz olduğuna inanmaz. Her ne kadar Ilgaz’ı agresif şekilde savunsa da vicdanı rahat değildir.

Süreyya GÜZEL Kimdir?

Süreyya GÜZEL 12 Haziran 1974 doğumludur ve 47 yaşının içindedir. Dokuz Eylül Üniversitesinde oyunculuk eğitimi alan Süreyya Güzel Duru tiyatroda oyunculuğunu pekiştirmiştir. Son dönemde Bodrum Masalı dizisinde Ela karakteri iel yer alan Süreyya Güzel daha önce de Güneşin Kızları ve 20 Dakika gibi dizilerde de yer almıştır.

masumiyet avukat beril

Masumiyet Avukat Beril Kimdir? Süreyya GÜZEL Kimdir? (1 Yorum)

  1. ADMİN ben sana söyleyeyim gerçek adını
    SÜREYYA GÜZEL..
    Dokuz eylül üniversitesi oyunculuk mezunu oyuncu eğitmeni ve ayrıca sesindeki özel tınıdan dolayı Dublajci
    Güneşin Kızları dizisinde İnci rolünde idi.. Bodrum Masalında da oynadı