Masumiyet Ne Zaman Final Yapacak? 2. Sezonda Devam Edecek mi?

Fox Tv yönetimi Masumiyet dizisi için alınan final kararını geri çekmek zorunda kaldı. Sosyal medyada toplanan Masumiyet dizisi izleyicileri Fox TV’ye dizilerine haksızlık ettikleri yönünde tepkiler gösterdi. Sonunda Fox TV aldığı final kararını geri çekti.

Masumiyet Dizisi İçin Alınan Final Kararı Geri Çekildi

Masumiyet dizisi için Fox TV gün değişikliği kararı aldı Masumiyet dizisi haziran sonuna kadar artık pazartesi akşamları izleyicisi karşısında olacak. Masumiyet dizisi sezon finali yapan Yasak Elma’nın yerine ekranlarda olacak. Eğer Masumiyet dizisi haziran sonuna kadar 5 reytingi geçemezse Masumiyet dizisi için final kararı verilecek.masumiyet pazartesi

Masumiyet Final Yapıyor

Masumiyet dizisi için alınan final kararı oyunculara ve set çalışanlarına duyuruldu. Masumiyet dizisinin bir türlü reytingleri istenen seviyeye gelemedi. Total grubunda Fox TV’nin beklentisinin gerisinde kalan Masumiyet dizisi için final kararı verildi. Fox TV 13 bölüm sözleşmesi olan Masumiyet dizisi için yapımcıya yeni bir sözleşme önermedi böylece Masumiyet dizisi de final yaparak ekranlara veda etmiş oldu.

Masumiyet Ne Zaman Final Yapacak?

Masumiyet Ne Zaman Final Yapacak? sorusunu cevabı 13. bölümü ile 12 mayıs 2021 çarşamba akşamı final yapacak.

masumiyet final resimleri 1

Gold Filmin yeni dizisi Masumiyet Ne Zaman Final Yapacak? 2. Sezonda Devam Edecek mi? soruları soruluyor. Tüm bu sorularınıza bu konumuzda cevap vereceğiz.

Masumiyet dizisi 24 şubat çarşamba günü ilk bölümü ile izleyicisi ile buluştu. Bir çok izleyici tarafından beğeni ile izlenen dizinin ilk bölümü Total de 4 bandında reytingler alırken AB’de yani eğitim düzeyi yüksek izleyici grubu içinde ise yaklaşık 5 reyting alarak haftanın en zorlu akşamlarından biri olan çarşamba akşamı beklendiği gibi iyi bir giriş yaptı.

Her ne kadar 13 reyting alan Kuruluş Osman ve 10 reyting alan Sadakatsiz dizilerine bir rakip olamasa da günün bir diğer dizisi Doğduğun Ev Kaderindir’in hemen arkasında ve Benin Adım Melek dizisinin de hemen önünde kendine yer buldu.

Oldukça geniş bir kadrosu olan Masumiyet  dizisi çarşamba değil daha rekabetin az olduğu bir akşam yayınlansaydı bu konusu, oyuncu kadrosu ve oyuncu performansları ile 5 ve üzeri reyting alabilirdi.

Masumiyet final resimleri

Acılı bir annenin hikayesinin anlatıldığı dizi de Deniz Çakır’ın oyunculuğu çok beğenildi. Hayat verdiği Bahar Yüksel karakterini adeta yaşayan ve yaşatan Deniz Çakır bir kez daha yeteneğini ispat etti. Dizinin etkili hikayesi ve yüksek duygusu izleyiciye geçse de Masumiyet dizisine eleştiriler de yok değildi.

Masumiyet dizisinde kadına şiddetin ön planda olması; ayrıca dizi de yer alan tüm erkeklerin neredeyse eşlerini aldatıyor olmaları da bir çok kadın izleyici tarafından yeter artık denilmesine neden oldu. Sosyal medyada da çokça konuşulan Masumiyet dizisi genel olarak beğenilmişti ve yorumlar iyiydi. Bu da Masumiyet  dizisinin 2. bölümünde en az 4.5 reyting anlamına gelir ki bu reytinglere daha Hülya Avşar faktörü dahil olacak.

Masumiyet dizisinin ilk bölümünün 13 bölüm olarak planlandığı ve Ramazan bayramı gelmeden Masumiyet  dizisinin sezon finali yaparak ekranlara veda etmesi bekleniyor. Masumiyet dizisinin 5 ve üzeri reyting alması demek dizinin 2. sezonda da yani 2021 2022 sezonunda da ekranlarda olmaya devam etmesi anlamına geliyor.

Masumiyet Kaç Bölüm Yayınlanacak?

Masumiyet dizisinde planlar şimdilik 13. bölümü görmek üzerine kurulmuş. Bu durumda Masumiyet dizisi 13. bölümü ile 12 mayısta ya final yapacak yada sezon finali. Bunu da Masumiyet dizisinin reytingleri belirleyecek.

 

 

Yorum yaz

Masumiyet Ne Zaman Final Yapacak? 2. Sezonda Devam Edecek mi? (2 Yorum)

  1. FOX TV ‘den bir ricada bulunmak istiyorum. MASUMİYET dizisi erken bitmesin! Yeni sezonda da devam etsin. Bu diziyi çok sevdim.

  2. İlk bölümden dizinin konusu ve oyuncuları ilgimi çekdi ve çok beyendim. MASUMİYET dizisi hiç bitmesin uzun soluklu bir dizi olsun. Reytinglerde hep başarılı bir dizi olsun.