Masumlar Apartmanı Han’ın Deli Arkadaşı Anıl Kim?

Masumlar Apartmanı dizisinde yeni sezon başladı. Yeni sezonda en çok merak edilen Masumlar Apartmanı Han’ın Deli Arkadaşı Anıl kimdir oldu. Dizi de ilk sezon pasif bir rol olan Anıl rolü ikinci sezon çok daha ön plana çıktı. İlk sezon Han arada Anıl’ı akıl hastanesinde ziyaret ederdi; şimdi Han da delirince Anıl karakteri de çok ön plana çıktı. Peki Masumlar Apartmanı Han’ın Deli Arkadaşı Anıl Kim?

Masumlar Apartmanı Han’ın Deli Arkadaşı Kimdir?

Masumlar Apartmanı Han’ın Deli Arkadaşı Anıl karakterine geçen sezon olduğu gibi yeni sezonda da Selim Can Yalçın hayat verecek. Anıl bir çok yönden Han’a benzemektedir. Bir dönem ağır bir travma yaşadığı için akıl hastanesine yatmıştır ancak daha sonra Han’ın yardımı ile akıl hastanesinden çıkmıştır. Anıl Gülben’e çocukluktan aşıktır.

Selim Can Yalçın Kimdir?

Selim Can Yalçın 1982 İstanbul doğumludur ve 39 yaşındadır. Yeditepe Üniversitesinde Tiyatro eğitimini tamamlayan Selim Can Yalçın aktif olarak tiyatro ile ilgilenmektedir. İstanbul Şehir Tiyatrolarında da sahneye çıkmaktadır. Usta oyuncu en önemli televizyon deneyimini ise Masumlar Apartmanı dizisinde hayat vereceği Anıl karakteri ile yaşayacaktır.

Masumlar Apartmanı Han'ın Deli Arkadaşı Anıl karakterine selim can yalçın hayat verecek