Beren Nur Karadiş Kimdir? Yargı Dizisi Defne Kim?

Beren Nur Karadiş Yargı dizisinin çocuk başrol oyuncusu oldu. Peki Beren Nur Karadiş Kimdir?  Yargı dizisinde Yargı dizisinde Defne karakteri ile izleyicisi karşısına çıkacak Beren Nur Karadiş  dizi de erkek başrol oyucusu Kaan Urgancıoğlu’nun hayat verdiği Ilgaz Kaya karakterinin küçük kardeşine hayat verecek.

Yargı Dizisi Defne Kim?

Yargı Dizisi Defne 25 yıllık polis memuru Metin Kaya’nın üç çocuğundan biridir. Metin amirin en küçük evladı ve göz bebeği olan Defne ilk okula devam etektedir.  Zeki bir kız olan Defne özellikle abisi Çınar’ın arkadaşının ölmesinden sonra işlerin yolunda gitmediğini hissedecek ve durumdan huzursuz olacaktır; yine de mutsuzluğunu kimseye belli etmemeye çalışan Defne asla abisinin bir kızı öldürmüş olabileceğine inanmaz.

Yargı dizisinde Defne Ilgaz ve Çınar’ın küçük kardeşleri ve göz bebeğidir. Abisi Çınar’ın her şartta suçsuz olduğunu bilen Defne elinden geldiği zaman her zaman abilerine destek olmuştur.

Yargı Dizisi Defne Kim Defne karakterine Beren Nur Karadiş hayat verece çocuk oyuncudur

Beren Nur Karadiş Kimdir?

Beren Nur Karadiş Erberk ajansın oyuncusudur. 4-5 yaşlarında olduğu düşünülen çocuk oyuncu Beren Nur Karadiş ilk oluk öğrencisidir ve setler ile birlikte derslerini de girip geri sete gelmektedir. Beren Nur Karadiş daha önce de Mercan karakteri ile Bir Aile Hikayesi dizisinde yer almış ve çok sevilmiştir. 

Beren Nur Karadis resimleri

Yargı dizisi detaylı oyuncu kadrosu analizi için tıklayınız Yargı Dizisi Oyuncuları