Masumlar Apartmanı Rüya Kim? Gerçek Hikayesi Ne?

Masumlar Apartmanı dizisinde nöbet değişikliği yaşandı. Diziden ayrılan kadın başrol oyuncusu Farah Zeynep Abdullah’ın yerine diziye Rüya karakteri ile Melisa Şenolsun dahil edildi. Farah Zeynep Abdullah’ın ayrılması ile orijinal hikayeden uzaklaşan Masumlar Apartmanı dizisinde Melisa Şenolsun’un hayat vereceği Rüya karakteri yas döneminde olan Han’a ve evdekilere ilaç gibi gelecek.

Bilindiği üzere İnci ölmüş; İnci’nin ölümünden sonra Han bir türlü kendini toparlayıp normal hayatına dönememişti. Han’ın hastaneden çıkması sonrası evde işler daha karışmış Naci’nin de bir kez daha hastalanması ve gitmesi ile Safiye’de de ipler kopma noktasına gelmişti. Tam her şey bitti derken apartmana gelen misafir Rüya bir anda söndü denen hayatları yeşillendirecek. Peki kimdir bu gizemli kız Rüya? Masumlar Apartmanı Rüya Kimdir?

Masumlar Apartmanı Rüya Kim İnci'nin kuzeni olacak gibi

Masumlar Apartmanı Rüya Kimdir?

Masumlar Apartmanı Rüya Esra’nın yakın arkadaşlarından biridir. Esra’nın evine misafir gelecek Rüya Han ile karşılaşacak ve Han’ı yeniden hayata bağlayacak. Baba Rüya’yı İnci diye banyoya kapatınca onu kurtarmaya Han gelecek.

Rüya aslında ailesi ile çok büyük sorunlar yaşayan bir kızdır. Ne yazık ki Rüya’ya üvey babası tecavüz etmiştir. Rüya’nın da psikolojisi çok bozuktur. 

Masumlar Apartmanı dizisinde Melisa Şenolsun’un seçilmesinin çok önemli bir sebebi var; zaten izleyici de fark etmiştir; Rüya ile İnci kardeş gibiler; dikkatli bakmayan Melisa Şenolsun’u Farah Zeynep Abdullah bile sanabilir. Zaten Rüya ile Han’ın karşılaşması  da bu benzerlikten kaynaklanacak; Baba İnci diye Esra’ya misafir gelen Rüya’yı banyoya kapatacak.

Masumlar Apartmanı dizisinde İnci olmasa da Memduh ve Ege’nin hikayedeki ağırlığı devam edecek. Memduh karakterine hayat veren Atilla Şendil ve dizi de Ege karakterine hayat veren Emir Özden Masumlar Apartmanı dizisine devam edecek.

Masumlar Apartmanı Rüya’nın Amacı Ne?

Masumlar Apartmanı dizisinde Rüya’nın tek amacı vardır; Han’ın tekrar hayata dönmesi; tabi ki bu kolay olmayacak. Daha önce psikolojik sorunları olan ve destek alan Han bir de İnci’yi kaybedince çok büyük çöküş yaşayacak. Rüya çivi çiviyi söker mantığı ile Han’a bir kadının iyi geleceğini düşünecek ve yanılmayacak.

Masumlar Apartmanı Rüya’nın Gerçek Hikayesi ne?

Masumlar Apartmanı dizisinde Rüya babası ile sorunlar yaşayan özgür ruhlu bir kızdır. Zengin bir ailenin kızı olsa da babası onun bir çok tavırlarından rahatsız olur ve Rüya’ya verdiği parayı keser.

Melisa Şenolsun Kimdir?

Melisa Şenolsun  24 Eylül 1996 da İzmir doğumludur ve 25 yaşının içindedir. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı  mezunu olan Melisa Şenolsun mesleğinin ilk yıllarında Umuda Kelepçe Vurulmaz, Tatlı Küçük Yalancılar  ve  Kiralık Aşk gibi dizilerde başarıyı yakalamayı başarmıştır. Melisa Şenolsun 1,71 boyundadır.  Mehmet Ozan Dolunay ve Umut Evirgen ile aşk yaşamıştır. Nefes Nefese, Atiye ve Menajerimi Ara Melisa Şenolsun’un son dönemde yer aldığı önemli dizilerdir.Masumlar Apartmanı dizisinde melisa şenolsun rüya karakteri ile yer alacak

Masumlar Apartmanı dizisine yeni gelen ve Masumlar Apartmanı dizisinde ayrılan oyuncuların listesi için tıklayınız Yeni Gelen Oyuncular