Yargı Oyuncuları Yapımcısı Yönetmeni Senaristi Konusu

 

Ay Yapım’ın yeni dizisi Yargı’nın oyuncu kadrosu belli oldu. Yargı oyuncuları arasında Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu da yer alacak. Farklı hikayesi ile dikkatleri üzerine çekecek Yargı dizisi bir avukat dizisi olacak.  Yargı dizisi eylül 2021 de Kanal D ekranlarında olacak.

Yargı Senaristi: Yargı dizisinin senaristi Sema Ergenekon olacak.
Yargı Yönetmeni: Yargı dizisinin yönetmeni Ali Bilgin olacak.
Yargı Yapımcısı: Yargı dizisinin yapımcısı Ay yapım olacak.
Yargı Hangi Kanalda Yayınlanacak?: Yargı dizisinin kanalı Kanal D olacak.
Yargı Konusu: Yargı dizisinde avukatların rekabet dolu hayatları anlatılacak.

Yargı Oyuncuları

Pınar Deniz (Ceylin ERGUVAN)

Türkiye’nin en güzel oyuncularından olan Pınar Deniz Yargı oyuncuları arasında yer alacak. Son olarak Kırmızı Oda dizisinde ki harika oyunculuğu ile dikkatleri üzerine çeken Pınar Deniz 10 Kasım 1994 de Adana da hayata gözlerini açmıştır. Üniversite de Halkla İlişkiler ve Reklamcılık eğitimi alan Pınar Deniz’in hayali oyunculuk olunca hayalinin peşinde koşmuş ve Sil Baştan dizisi ile ilk deneyimini yaşamıştır. Vatanım Sensin ve Bir Deli Rüzgar dizileri ile ününe ün katan Pınar Deniz oyuncu Berk Cankat ile sevgilidir. Pınar Deniz 168 boylarında 55 kg ağırlığındadır.

Ceylin 26 yaşında oldukça güzel ve gözü kara bir avukattır. Hukuka inan Ceylin babasının suçsuz yere hapse girmesinden sonra hukuka olan inancını kaybetmiştir. Bu nedenle artık gerçek adalete ulaşmak için kuralları çok fazla kafaya takmayan Ceylin bir gün bir müvekkili için el altından savcı Ilgaz ile görüşür; o görüşme Ceylin için bir dönüm noktası olacaktır. Babası hapse girdikten sonra evin tüm yükü Ceylin’in üzerine kalmıştır. 

pınar deniz Yargı Oyuncuları arasında yer alacak partneri ise Kaan Urgancıoğlu

Kaan Urgancıoğlu (Ilgaz Kaya)

Sen Yaşamaya Bak filminin çekimlerini tamamlayan Kaan Urgancıoğlu daha sonra Yargı Oyuncularından biri olacak.  Marmara Üniversitesi Sermaye Piyasası ve Borsa Bölümü mezunu olan  Kaan Urgancıoğlu  1981 de İzmir  de dünyaya gelmiştir. Kaan Urgancıoğlu 40 yaşındadır Amerika da oyunculuk dersleri alan Kaan Urgancıoğlu Kara Sevda, Leyla ile Mecnun, Filinta ve Aşk 101 dizileri Kaan Urgancıoğlu’nun yer aldığı önemli dizilerdir. Kaan Urgancıoğlu 1.83 cm boyunda ve 76 kg ağırlığındadır. Zeynep Oymak ile aşk yaşamaktadır.

Ilgaz işinde oldukça kuralcı ve mesafeli özel hayatında ise sevgi dolu bir cumhuriyet savcıdır. Kuralara her zaman uyan Ilgaz yakışıklı ve çekici bir savcıdır. Babası Metin emniyet amiridir; babasından öğrendiği tüm değerleri benimseyen Ilgaz doğrudan hiç bir zaman şaşmamıştır. ,bu zamana kadar illegal hiç bir işi olmayan Ilgaz kardeşi Çınar cinayet zanlısı olunca değişecek midir?  

Hüseyin Avni Danyal (Metin)

Son olarak Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Tufan karakteri ile yer alan Hüseyin Avni Danyal Yargı oyuncuları arasında da çok önemli bir yer de olacak.  1962 Trabzon doğumlu olan Hüseyin Avni DANYAL 59 yaşındadır.

Yargı dizisinde Metin başarışı bir emniyet amiridir. Savcı Ilgaz’ın ve Çınar’ın babasıdır. Bir oğlu Allahın lütfu iken diğeri belasıdır. Oğlu Çınar’ı eşinin ölümünden bile sorumlu tutmaktadır; çünkü Çınar’ın yaptıklarına dayanamayan eşi kalp krizi geçirmiştir. Bu zamana kadar hukuksuz işi olmamıştır. Metin bu zamana kadar namusu ve şerefi için yaşamıştır. Çınar’ın katil olduğunu düşünmek bile onu çıldırtmaya yeter.blank

Arda Anarat (Çınar)

Arda Anarat 1999 yılında dünyaya gelmiştir ve 22 yaşındadır. Leyla Şirin ajansın oyuncusu olan Arda Anarat Diriliş Ertuğrul dizisinde Dündar Bey ve Çukur dizisinde Efe karakterleri ile yer almıştır.

Yargı dizisinde Çınar emniyet amiri bir babanın oğlu ve cumhuriyet savcısı bir abinin kardeşidir. Çınar abisini her zaman kıskanmıştır; çünkü ne kadar dikkat ederse etsin onun gibi kusursuz olamamıştır. Bir de üstüne adam yaralama ve uyuşturucu satıcılığı gibi suçlar ile suçlanınca iyice gözden düşmüş ve sorunlu çocuk ilan edilmiştir. Çınar bir cinayette babası ve abisine göre bir numaralı zanlı adayıdır. 

blank

Beren Nur Karadiş (Defne)

Daha önce Bir Aile hikayesi dizisinde Mercan karakteri ile ve Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde Küçük Zeynep karakteri ile yer almıştır.

Yargı dizisinde Defne Ilgaz’ın küçük Kardeşi Metin’in de küçük kızıdır. İki abisi ile de çok iyi anlaşır. 

blank

Uğur Polat (Yekta Tilmen)

1961 İstanbul doğumlu olan Uğur Polat 60 yaşının içindedir. Ulan İstanbul dizisinin Kandemir’i olarak tanınan Uğur Polat son olarak Gecenin Kraliçesi dizisinde yer almıştır.

Yargı dizisinde Yekta Tilmen hukukun sahibidir. Ceylin Yekta’nın yanında çalışır. Ceylin gibi Yekta’da tuttuğunu koparan bir avukattır; aralarında ki fark ise Ceylin hakkı savunmak için her yolu mübah görürken Yekta ise para kazanmak konusunda her yolu mübah görür. Yekta’ya göre yeterli paran varsa çözülmeyecek iş yoktur. 

blank

Mehmet Yılmaz Ak (Pars Seçkin)

Son dönemde Ramo’nun Mazhar’ı olarak akıllarda yer eden Mehmet Yılmaz Ak daha önce de Çukur dizisinde Ersoy karakterine hayat vermişti. Mehmet Yılmaz Ak 1986 Diyarbakır doğumludur ve 35 yaşındadır. 1.77 m botunda 75 kg ağırlığında olan  Mehmet Yılmaz Ak Kadir Has Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunudur.

Yargı dizisinde Pars Ilgaz ile üniversiteden arkadaştır. Şimdi ikisi de İstanbul Cumhuriyet savcılığında savcı olarak çalışmaktadır. İçten içe her zaman Ilgaz’ı kıskanan Pars Ilgaz’ın kardeşini yüz üstü bırakması ile Ilgaz’a daha da düşman olur. 

blank

Zeyno Eracar (Gül)

Benim Adım Melek dizisinin Zümrüt Şirhan’ı olarak tanınan Zeyno Eracar 5 Aralık 1970 İstanbul doğumludur ve 51 yaşının içindedir. Mimar Sinan Üniversitesi Konservatuvar mezunu olan Zeyno Eracar Kara Sevda dizisinde Fehime karakterin ile tanınmıştır. Öyle Bir Geçer Zaman Ki ve Bana Artık Hicran De Zeyno Eracar’ın önemli projeleridir.

Yargı dizisinde Gül Ceylin’in annesidir. Zafer hapse girdikten sonra tüm yükün kızının üstüne kalmasına çok üzülmektedir. Cefakar bir annedir. 

blank

Başak Gümülcinelioğlu (Neva Seçkin)

Sen Çal Kapımı dizisinin Pırıl’ı Başak Gümülcinelioğlu daha önce de Erkenci Kuş dizisinde Deniz karakteri ile tanınmıştır. Başak Gümülcinelioğlu 22 Ekim 1991 İstanbul doğumludur ve 30 yaşının içindedir.

Yargı da Neva; Ilgaz’ın eski nişanlısıdır. Ankara’da hakim iken Ilgaz ile evlenmek için İstanbul’a tayin ister. Ilgaz Neva’ya aşık olmasa da onunla nişan yapar; ancak işler dayanılmaz noktaya gelince de ayrılır. Neva Ilgaz’a deliler gibi aşıktır ve asla onu kaybetmek istememektedir. Neva aynı zamanda savcı Pars’ın da kardeşidir. 

blank

Pınar Çağlar Gençtürk (Aylin)

Arıza dizisinin Emine’si Pınar Çağlar Gençtürk daha önce de Evlat Kokusu dizisinde Meryem karakterine hayat vermişti. Pınar Çağlar Gençtürk 6 mart 1982 İzmit doğumludur ve 39 yaşının içindedir. Yeditepe Üniversitesinde Tiyatro eğitimi alan Pınar Çağlar Gençtürk 173 cm boyunda ve 55 kg’dır.  Pınar Çağlar Gençtürk son dönemde Bizim Hikaye ve Kadın gibi dizilerde de yer almıştır.

Yargı oyuncuları arasında yer alacak Pınar Çağlar Gençtürk dizide Ceylin’in ablası Aylin karakterine hayat verecek. Osman ile evli olan Aylin’in bir de kızı vardır. 

blank

Uğur Aslan (Eren)

Çukur’un Emir’i olarak 2020’ye damga vuran Uğur Aslan Yargı oyuncularından biri oldu. 9 şubat 1972 de Hatay da dünyaya gelen Uğur Aslan 48 yaşındadır. Genç ve fit görünümü ile hala dizilerde dikkat çeken Uğur Aslan Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümü mezunudur. Son olarak 2019 da Kuruluş: Osman dizisinde yer alan Uğur Aslan daha önce de Siyah Beyaz Ask dizisinde yer almıştı. Daha önceleri tiyatro ile ilgilenen ve sahnelerde yer alan Uğur Aslan televizyonda tanınmasını ise Kara Sevda dizisinde hayat verdiği Zehir karakterine borçludur. Uğur Aslan Çukur dizisinde hayat vereceği Emir karakteri ile belki de kariyerinin en önemli şansını elde etmiş ve ismini dünyaya duyurma imkanı bulmuştur.

Eren cinayet büro da komiserdir.blank

Onur Özaydın (Osman)

Savaşçı dizisinde hayat verdiği Kubilay karakteri ile tanınır. 1983 Adana doğumludur ve 28 yaşındadır.

Osman Aylin’in eşidir. Bankacıdır. Eşini aldatmaktadır. Parla ile ilişkileri iyi olsa da eşi Aylin’i bir türlü kabul edememiştir. 

blank

Özlem Çakar (Makbule)

Daha önce Sefirin Kızı dizisinde Refika karakteri ile yer alan Özlem Çakar şimdi de Yargı dizisinde yer alacak.

Makbule Ilgaz’ın halasıdır. 

blank

Zeynep Atılgan (Parla)

Parla Aylin’in kızıdır. Ceylin’in de yeğeni. 

blank

Nilgün Türksever (Yekta’nın Eşi)

Yasak Elma’nın Zerrin’i Nilgün Türksever Yargı dizisi oyuncu kadrosunda yer alacak. Nilgün Türksever daha önce de SAdakatsiz dizisinde Nilgün karakteri ile yer almıştı. 30 Eylül 1977 Bursa doğumlu olan Nilgün Türksever 44 yaşındadır.

Nilgün Türksever Yargı dizisinde Yekta Tilmen’in eşi Engin’in ise annesi olarak yer alacaktır. Yargı oyuncuları arasında yer alan Nilgün Türksever Yargı dizisinin 2. bölümünde kamera karşısına geçecek. 

nilgün Türksever Yargı oyuncuları arasında kendine yer bulmayı başardı

Çağla Işık Demirel (Elif)

Çağla Işık Demirel 2015 yılında İstanbul’da doğmuştur. 2023 yılı itibari ile 8 yaşının içinde olan oyuncu ilkokul eğitimine devam etmektedir. Daha önce sırasıyla Canım Annem, Kırmızı Oda gibi yapımlarda rol almıştır

Elif, Ilgaz ve Ceylin’in kızıdır. blank

Çağla Demir (Ela)

Yargı oyuncuları arasında Ilgaz’ın özel kalemi Ela karakterine hayat veren Çağla Demir 1992 Samsun doğumludur. 2023 yıl ıitibari ile 31 yaşının içinde olan oyuncu daha önce Kara Sevda, Medcezir, Menajerimi Ara gibi yapımlarda rol almıştır.blank

Müge Bayramoğlu (Nil)

Pis Yedili dizisinde canlandırdığı Beril karakteri ile tanınan Müge Bayramoğlu 6 Eylül 1992 Bursa doğumludur. Günümüz itibari ile 31 yaşının içinde olan oyuncu Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesinden mezun olan oyuncu daha önce Sarmaşık Zamanı, Boğa Boğa, Çıplak gibi dizilerde rol almıştır.

Nil, Ilgaz’a aşıktır. Tilmen Hukuk Bürosunda avukatlık yapmaktadır.blank

Ferit Kaya (Can)

Yargı Oyuncuları arasında Can karakterine hayat veren Ferit Kaya Mimar Sinan Devlet Konservatuar Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur.  24 Şubat 1984 Diyarbakır doğumludur. Son olarak Yargı dizisinde Can rolüne hayat verecek çekici aktör Yersiz Yurt, Butimar, Arka Sokaklar, Dilek Taşı ve Öyle Bir Zaman Geçer Ki gibi yapımlarda da rol almıştır.blank

Seda Türkmen (Dilek)

Yargı Oyuncuları arasına yeni dahil olan Seda Türkmen 1987 doğumludur. 9 Eylül Üniversitesinden mezun olan oyuncu Dizide Eren Komiser’in sevgilisi Dilek karakterine hayat verecek. Dilek aynı zamanda Filiz’in de kardeşidir.Yargı Dilek

Özlem Türay (Filiz)

Son olarak Yargı dizisinde rol alan olan Özlem Türay 11 Eylül 1981 İzmir doğumludur. İlk ve orta öğrenimini İzmir’de tamamlayan güzel aktör 14 yaşında İzmir Karşıkaya Tiyatro Atölyesinde birçok oyununda da rol almıştır. Aktörlüğün yanı sıra müzikle de ilgilenen oyuncu Gelsin Hayat Bildiği Gibi, Çukur, Dolunay ve Lise Devriyesi gibi yapımlarda rol almıştır.Yargı Filiz

Ayşen Sezerel

Daha önce Al Sancak, Kulüp, Zalim İstanbul, Baraj gibi seçkin yapımlarda rol alan Ayşen Sezerel 7 Ağustos 1966 doğumludur. 2023 yılı itibari ile 57 yaşının içinde olan oyuncu Yargı dizisinin yeni sezonunda rol alacak.blank

Elif Melda Yılmaz (Ayten)

Ayten Metin’in yeni kiracısıdır. Ayten Metin’e yavaş yavaş aşık olacaktır.

blank

Emir Özden

MAsumlar Apartmanı’nın Ege’si Emir Özden Yargı dizisinin oyuncu kadrosuna dahil oldu. Emir Özden 21 eylül 1996 İstanbul doğumludur ve 26 yaşının içindedir. 1.69 cm boyunda ve 61 kilo olan Emir Özden Güzel Sanatlar Lisesinde tiyatro eğitimi almıştır. Böyle Bitmesin, Not Defteri ve Umuda Kelepçe Vurulmaz dizilerinde yer almıştır.

blank

Samet Kaan Kuyucu

Öğrenci Evi dizisinin Arda’sı Samet Kaan Kuyucu Yargı dizisine yeni gelen oyunculardan oldu. Samet Kaan Kuyucu 1995 İstanbul doğumludur ve 27 yaşındadır.

blank

Muttalip Müjdeci

Son olarak Çukur ve Üç Kuruş dizilerinde yer alan Muttalip Müjdeci de Yargı dizisine yeni gelen oyunculardan oldu. blank

Merih Ermakastar

Merih Ermakastar 10 Mayıs 1975 doğumludur ve 47 yaşındadır. Son olarak Çemberimde Gül Oya dizisinde yer alan Merih Ermakastar oyuncu ve müzisyendir. blank

Elif Melda Yılmaz (Ayten)

Son olarak Feza karakteri ile Aşkın Tarifi dizisinde yer alan Elif Melda Yılmaz Yargı dizisine yeni gelen oyuncu oldu. 7 Kasım 1977 Eskişehir doğumlu olan Elif Melda Yılmaz 45 yaşındadır. Elif Melda Yılmaz daha önce Esaretim Sensin dizisinde Begüm karakteri ile yer almış ve sevilmiştir.

Ayten Metin’in evine kiracı olarak gelecek. 

blank

Şükran Ovalı

Şükran Ovalı Yargı oyuncu kadrosuna dahil oldu. 1 Nisan 1985 de İzmir’de dünyaya gelen Şükran Ovalı Yargı dizisine sürpriz bir karakter ile dahil olacak. blank

Nergis Öztürk (Seda)

Nergis Öztürk yargı oyuncusu oldu diziye yeni geldi seda karakteri ile

Cezmi Baskın (Merdan)

Cezmi Baskın’ın Yargı da hayat vereceği karakter belli oldu. Merdan Ilgaz’ın dedesidir.  blank

Sermet Yeşil (Kubilay)

Sermet Yeşil Yargı Yeni Gelen oyuncular arasında yerini aldı. Emniyet Amiri Kubilay karakterine hayat verecek Sermet Yeşil 25 Mayıs 1977 Eskişehir doğumludur. 2024 yılı itibari ile 47 yaşının içinde olan oyuncu daha önce Aşka Düşman, Akıncı, Çukur gibi yapımlarda rol almıştır.Yargı Emniyet Amiri Kubilay

Alican Yücesoy

22 Ekim 1982 doğumlu karizmatik oyuncu Alican Yücesoy da Yargı Oyuncuları arasında yerini aldı. Haliç Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunu olan oyuncu  daha önce Ben Gri, Hükümsüz, Menajerimi Ara, Jet Sosyete gibi yapımlarda rol almıştır.Yargı Oyuncuları Alican Yücesoy

Yargı’dan Ayrılan Oyuncular

Ece Yüksel (İnci)

Yargı dizisinde İnci karakterine Ece Yüksel hayat verecek.

İnci Ceylin’in kardeşidir. 

blank

Onur Durmaz (Engin)

Onur Durmaz oyuncu olarak Büyülü Konakta Ruh Çağıran Gençlerin Hazin Hikayesi isimli filmde yer almıştır. Onur Durmaz Yargı dizisinde Engin karakteri ile yer alacaktır. Gökçe Aktaş menajerliğin oyuncusudur. Yargı Engin kimdir? Engin karakterine Yargı dizisinde Onur Durmaz hayat verecektir.

Engin Yekta’nın oğludur ama Yekta hiç bir zaman Engin’i kendine yarışır bir evlat olarak görmemiştir; Engin aynı zamanda aranan katildir de. İnci’nin katili Engin’dir. 

Onur Durmaz Yargı dizisinde Engin karakteri ile yer alacak ve bir polise hayat verecek

Ali Seçkiner Alıcı (Zafer)

Bir Aile Hikayesi dizisinde hayat verdiği Şakir karakteri ile tanınan Ali Seçkiner Alıcı 3 Temmuz 1965 Kars doğumludur. Gazi Üniversitesi Müzik bölümü mezunudur. Uzun yıllar müzik öğretmenliği yapmıştır. Ali Seçkiner Saksıdaki Ağaç, Yüzyüze, Şahsiyet, Anons ve Bizim İçin Şampiyon gibi dizi ve filmlerde rol almıştır.

Zafer Ceylin’in babasıdır. İyi kalpli bir adamdır ama işlemediği suçtan dolayı çok uzun yıllar hapiste yatmak zorunda kalmıştır. Ailesine ve evlatlarına çok bağlıdır. 

blank