Mavera Ne Zaman Başlayacak? Mavera Ne Zaman Final Yapacak?

Trt 1 ekranlarında bu Ramazan da Ramazan’ın manevi havasına uygun bir dizi ekranlarda olacak. Çekimleri Konya’da gerçekleştirilen Mavera Hace Ahmed Yesevi dizisi Ramazan ayı boyunca her gün Trt 1 ekranlarında izleyicisi karşısında olacak.

2020 Ramazan ayında Kuşlarla Yolculuk dizisini izleyicisi karşısına çıkarak ve çok beğenilen Trt 1 yönetimi 13 nisan da başlayacak Ramazan ayı boyunca Mavera dizisini her akşam yayına alacak.

Mavera Ne Zaman Başlayacak? sorusunun cevabı 12 nisan pazartesi olurken Mavera Ne Zaman Final Yapacak? sorusunun cevabı ise 11 mayıs salı olacak.

Mavera Ne Zaman Başlayacak?

Mavera dizisi 12 nisan pazartesi akşamı yayın hayatına başlayacak Mavera dizisi toplam 26 bölüm yayınlanacak. Mavera saat kaçta yayınlanıyor sorusu da cevabını buldu. Mavera dizisi her akşamı 23.30 da yayına girecek.

Mavera Ne Zaman Final Yapacak?

Mavera dizisi 12 nisan 2021 pazartesi günü başladığı yayın hayatına 7 mayıs cuma Kadir gecesi akşamı 26. bölümü ile final yaparak ekranlara veda edecek. Mavera dizisi çekimleri 2020 yazında tamamlandı. Bu nedenle de bir çok izleyici Mavera dizisi ramazan ayından sonra devam edecek mi diye sorsa da Mavera dizisi 27 . bölümü ile final yaptı ve bir daha devam etmeyecek.

Mavera finalMavera Kaç Bölüm Yayınlanacak?

Mavera dizisi Ramazan ayı boyunca toplamda 26 bölüm olarak yayınlanacak.

Mavera Saat Kaçta Yayınlanacak?

Mavera dizisi 12 nisan dan itibaren 23:30 da yayında olacak.

Mavera Final Fragmanı