Kardeşlerim Ayşe Kimdir? Çağla Şimşek Kimdir?

Kardeşlerim dizisi oyuncu kadrosuna yeni oyuncular dahil olmaya devam ediyor. Oyuncu kadrosunda Celil Nalçakan, Ahu Yağtu, Cüneyt Mete, Fadik Sevin Atasoy ve Halit Özgür Sarı’nın yer aldığı Kardeşlerim dizisi kadrosuna Çağla Şimşek  de dahil oldu.

Kardeşlerim Ayşe Kimdir?

Kardeşlerim dizisinde Ayşe karakteri Ömer’in aşık olduğu kızdır. Bilindiği üzere Kardeşlerim dizisinde Ömer de Kadir’de Melisa’ya aşıktı. Kadir kardeşinin Melisa’ya olan ilgisini fark ettiği için Melisa’yı kendinden uzaklaştırmak istemiş ancak Melisa’nın aşkı baskın gelmişti. Kardeşlerim dizisine Ayşe karakterinin de dahil olması ile abi kardeş arasına giren bu kız meselesi de kapanmış olacak.

Kardeşlerim dizisinde Ayşe güzeller güzeli bir lise son sınıf öğrencisidir. İlk görüşte Ömer’e aşı olan Ayşe dizi de Ömer’in partneri olacaktır. Kardeslerim Ayse

Çağla Şimşek Kimdir?

Çağla Şimşek 1 ağustos 2002 doğumludur ve 19 yaşının içindedir. 9 yıl önce Küçük Gelin dizisinde hayat verdiği Zehra karakteri ile tanınan Çağla Şimşek son dönemde Türkiye’de iş bulamayınca Amerika’ya gitmek için kendisinden  60 yaş büyük bir adam ile evlenmiş ve sosyal medyada gündem olmuştu. Amerikan vatandaşlığını alınca eşinden boşanan Çağla Şimşek 2007’de de Elif dizisinde Reyhan karakteri ile yer almış ama beklediğini bulamamıştı.

Çağla Şimşek son dönemde bir çok proje ile görüşmüş ama hiç bir dizi de yer alamamıştı; Kardeşlerim dizisinde hayat vereceği Ayşe karakteri Çağla Şimşek için yeni bir şans olacak.

Çağla Şimşek Kaç Yaşında?

Çağla Şimşek  1 ağustos 2002  de dünyaya gelmiştir ve 2021 yılında Kardeşlerim dizisinde yer aldığı sırada 19 yaşının içindedir.

Çağla Şimşek’in Sevgilisi Var mı?

Çağla Şimşek 2020 de evlendi boşandı ama bu evlilik bir prosedür evliliğiydi.