Menajerimi Ara Neden Yok? Neden Yayınlanmıyor? 15 Kasım

Ay yApım’ın sevilen dizisi Menajerimi Ara 15 kasım pazar akşamı yayında olmayacak. Menajerimi Ara yapımcısı Ay Yapım yapılan Korona Virüs testlerinde çıkan pozitifleri bahane ederek 15 kasım da yayında olamayacağız dese de Menajerimi Ara dizisinin yayınlanamamasının nedeni başka. İşte Ay  Yapım’ın sosyal medya hesaplarından yapılan o ara açıklaması. Menajerimi Ara 15 Kasim Neden Yok

Menajerimi Ara 15 Kasım Neden Yok?

Menajerimi Ara dizisi oyuncularında Ayşenil Şamlıoğlu ve 3 set çalışanında pozitif vaka görüldü ancak 15 kasımda yayında olmamanın sebebi korona virüs değil; çünkü Menajerimi Ara dizisinin çekimleri hem devam ediyor hemde yapımcının elinde stok bölümler var.

15 Kasımda Türkiye ve Rusya arasında oynanacak UEFA Uluslar Ligi karşılaşması nedeniyle reyting kaybedeceğini düşünen Ay Yapım 15 kasımda Menajerimi Ara’yı yayınlamama kararı aldı.

Menajerimi Ara dizsinin şuanda 2 bölüm stoku var ancak her hafta pandemi kuralları gereğince set eskisi kadar hızlı gitmiyor sette çok fazla oyuncu ve çalışanın bir araya gelmemesi için esnek mesai şeklinde çalışıyor bu çalışma şekli ile de her hafta 90 dakikalık bir bölüm yetiştirmek çok zor oluyor. Bir hafta ara verilen Menajerimi Ara setinde işler en az 4 hafta rahatlayacak.

Menajerimi Ara Neden Yayınlanmıyor?

Menajerimi Ara dizisi pazara alındı alınalı gerçekten iyi reytingler alıyor. Star Tv yönetimi şuanda Menajerimi Ara dizisinin aldığı reytinglerden memnun. Menajerimi Ara dizinin aralık ayı sonuna kadar Star Tv ile sözleşmesi var. Menajerimi Ara’nın ocak 2020 de verilecek aradan sonra devam edip etmeyeceğine dizinin arık ayında aldığı sonuçlara bakılarak karar verilecek. Menajerimi Ara resimleri 2