Meryem Neden Final Yapıyor? Meryem Ne Zaman Bitecek? İşte Cevap

Meryem dizisinden final kararı geldi. Meryem dizisi 30. bölümüyle 28 Şubat Çarşamba 20.00’de izleyiciye veda edecek. Sen Anlat Karadeniz  dizisi 2. bölümde 18 reyting almayı başarınca Meryem dizisini izleyen adeta izleyici kalmamıştı. Sen Anlat Karadeniz Meryem’in sonu oldu. Sen Anlat Karadeniz’in fırtınası da dinecek gibi değil; her bölümde daha da arttırıyor. Meryeme final yaptırdı

Kanal D ekranlarında 2 Ağustos 2017 Çarşamba günü yayın hayatına başlayan Meryem dizisinin aldığı final kararı izleyiciyi üzdü. 25 bölümdür izleyici karşısına çıkan Meryem dizisi için daha önce bir çok kez final yaygarası koparılmış ancak Meryem dizisi sapa sağlam yoluna devam etmeyi başarmıştı. Final söylentileri ile Meryem dizisi hatta reytinglerini yükseltmeyi bile başarmıştı; ancak bu sefer Meryem’in başında çok daha büyük bir bala vardı. Sen Anlat Karadeniz..

Meryem Neden Final Yapıyor?

Meryem’i sıkıntıya sokan konu ise 24 ocak çarşamba günü izleyicisi karşısına ilk bölümü ile çıkan Sen Anlat Karadeniz dizisi oldu. Meryem dizisi Diriliş’i izlemeyen izleyicileri topluyor ve ortalama 5 – 6 reyting alıyordu. Hatta Diriliş dizisi geç başlamış ve bazı sıkıntılardan dolayı 3 bölümde yayımlanamamıştı; bu haftalarda ise Meryem dizisi rakipsiz kalmış ve ilk sırada yer almıştı.

Sen Anlat Karadeniz dizisi ilk bölümü ile sektöre çok hızlı bir giriş yaptı ve Diriliş Ertuğrul’un olduğu hafta bile 10 reyting almayı başardı. Meryem dizisi ise geçen hafta 4.50 reyting almış ve yapımcısını üzmüştü; bu hafta ise sadece 2.80 reyting aldı ve 21. sırada yer aldı.

Meryem final

İşin aslı  Sen Anlat Karadeniz dizisi Meryem’in izleyicisini çaldı ve Meryem dizisi bu haftaya kadar en çok 6. olurken bu hafta 21. sırada yer almış ve herkesi kahretmişti.

Meryem Ne Zaman Bitecek?

Meryem dizisi 30. bölümü ile Kanal D 28 şubat çarşamba akşamı 20:00 da final yaparak ekranlara veda edecek. Meryem dizisi reytinglerini Sen anlat Karadeniz’den sonra 5 ve üzeri reytinge çıkaramadı ve final kararı geldi. Şuanda Meryem dizisi için kesin bir final kararı alınmış durumda. Daha önce Kanal D’nin reyting hezimeti yaşayan dizilere yaptığı muameleler vardı. Kanal D bu konuda çok acımasız.

Meryem izleyicileri dizilerini izlemeye devam etmek istiyorsa acilen sosyal medyada örgütlemeli ve dizilerine destek için Kanal D’de ve Sosyal Medyada gündem yaratmalı. Yoksa yakında Meryem dizisi yapımcısı Tmc Film ile Kanal D yetkililerinin aldığı final kararı gerçekleşecektir.Meryem dizisi resimleri

Etiketler