Günsel Ülkü Kimdir? Sosyetik Ev Kadınları Yarışmacısı

Kanal D ekranlarında ilk bölümü ile 5 şubat pazartesi günü 12:45’de izleyicisi karşısına çıkacak Sosyetik Ev Kadınları programının katılımcılarını yakından tanımaya devam ediyoruz.

Günsel Ülkü Sosyetik Ev Kadınları programında en çok dikkatimizi çeken kadın olacak. FASHİON DESİGNER olarak bilinir ‘L’Atelier d’Existence’ isimli markanın da tasarımcısıdır.Günsel Ülkü fotoğrafları 3

Her ne kadar programın ismi Sosyetik Ev Kadınları olsa da  Günsel Ülkü bir ödüllü işkadını ve Moda Tasarımcısıdır. Günsel Ülkü Boğaziçi Üniversitesi İsletme bölümünden mezun olmuştur. Fashion Tv’de modacı olarak programlara çıkmaktadır. Günsel Ülkü  son dönmede güzel sesinin farkına varmış ve stüdyoda çalışmalar yapmıştır. Pilates yapmayı çok sever. Bir çok ünlü ile davetlere katılmıştır.

Günsel Ülkü şirketinin 10 yıl kuruluşunu Nişantaşı’nda bulunan The Muse kafede kutlamıştır. Günsel Ülkü 2018 Couture koleksiyonunda bu partide katılımcıları ve basınla paylaşmıştır.

Günsel Ülkü güzelliğini aklı ile birleştirmiş ve tasarım işine girerek çok başarılı olmuştur. Bir çok ünlü isme tasarımda danışmanlığı da yapmaktadır.

Günsel Ülkü Fotoğrafları

Etiketler