Adını Sen Koy 271. – 275. Bölüm Özeti 29 Ocak 2 Şubat Tüyoları

Adını Sen Koy’da geldik 55. haftaya. 55. hafta bir çok yönden problemlerin çözüldüğü hafta olacak. Öncelikle geçen haftanın en büyük problemi olan Ayşe’nin gerçekleri öğrenmesi sorunu bu hafta çözülecek. Ömer gerçekleri anlattıktan sonra Ayşe tüm gerçekleri bu hafta detaylıca Zehra’dan öğrenecek. Zehra Ömer ile tanışmasından evlenmesine kadar her şey anlatacak.

Ömer ise Zehra’ya romantik bir akşam yemeği sürprizi yapacak. Ömer ve Zehra bir kez daha romantik bir akşam yemeği yiyecek; bu sahneler hepimizin içini ısıtsa da Ömer romantik sürprizler ile zehra’nın inadını kıramayacağını anlayacak. Zehra ayrılma konusunu tekrar gündeme getirecek. Ömer ise bunun asla olmayacağını olamayacağını söyleyecek.

Ömer bu boşanma işini de Ayşe’ye anlatmak isteyecek düğün gecesinden itibaren yaşananları anlatıp bu evliliğin bitmemesi için ayşe’yi devreye sokmak isteyecek ancak Zehra Ayşe’yi bu işe karıştırmak istemeyecek. Bu kavgayı gören Ayşe ise bir evlilik danışmanı çağıracak ve abisi ile zehra’nın evliliğinde yaşandığını fark ettiği sıkıntılara çare arayacak.

Ömer ve Zehra ise Ayşe’nin ısrarı ile bu evlilik terapisti ile görüşmek zorunda kalacak. Bahşende ise konağa yeni bir kız getirecek ve Zehra’nın aşkı ile gözü kör olan ömer’e dünya da başka koklanacak güller olduğunu gösterecek.

Bahşende’ye göre belki Zehra sokak gülü ama Ömer’e göre bulunmaz bir cevher. Zehra ise Ömer’i Bahşende destekli bu kızdan kıskanacak. Adını Sen Koy 272. Bölüm resimleri

Adını Sen Koy’da Bu Hafta

Ayşe kendisini kurtaran Zehra ve Ömer’i kendisini kurtardıkları için affedecek. Ayşe Ömer ve Zehra’nın bir birlerini sevmediğini düşünüyordu ancak kendisi için canlarını feda eden insanları izlerken onların bir birine ne kadar aşık olduklarını bir kere daha gördü.

Ayşe’nin neden kendisine yalan söylediklerini öğrenmesi kafasında ki en büyük sorunun çözülmesini sağlarken hastalığı ile ilgili mesele hala kafasında ki en büyük problem olacak. Bu arada evde Cevriye’nin olmaması herksin dikkatini çekecek ve Ayşe Cevriye’yi getirmek için Salim’in evine gidecek. Ayşe Zehra’nın gerçek babası Salim’i çok sevecek. Ömer ise Zehra’nın gerçek babasının Salim olmadığını bile bile yine susacak ve büyük hatasına devam edecek.

Adını Sen Koy 271. – 275. Bölüm

Ayşe her ne kadar mutlu görünse de son zamanlarda Ayşe’nin bayılmalarının artması nedeniyle Ömer ve Zehra’nın boşanma meselesi gecikmiş olacak. Bu gecikme ise Ömer’in işine gelecek. Ömer bu vakti iyi değerlendirirecek ve Zehra ile yeniden güzel günler yaşamaya hak kazanacak.

Adını Sen Koy’da Koray ve Özge arasında ise yakınlaşma olacak. Özge Koray’ın gerçekten çok iyi birisi olduğunu fark edecek ve ona karşı biraz daha yumuşayacak. Koray ve Özge’nin birlikte devam ettirdikleri proje bir birlerini daha iyi tanımalarına imkan sağlayacak. Koray’ın iyi niyeti Özge’yi etkileyecek. Peki Koray yeni bir aşka hazır mı?Adını Sen Koy 29 ocak 2 şubat

Koray ve Canan ise Sabah ve Kerem arasında ki sıkıntıyı çözmek için devreye girecek. Koray Sabah’tan burada kalması için kendisine dur gitme demesini beklerken Sabah da mahalleden ayrılmaya karar verecek. Zira Sabah için Kerem olmadan bu mahallenin bir anlamı yoktur. Sabah ise ne yapacağı konusunda kararsızdır. Canan Kerem ve Sabah’ın en büyük problemini konuşamamaları olarak düşünür ve Kerem ve Sabah’ın konuşması için yeni fırsatlar yaratır. Sonunda Kerem ve Sabah konuşur. Kerem aşkı için mücadele etmeye karar verecek ve devir işlemlerini iptal edecek.

Cevriye’nin bir ayağı mahallede olacak; Nihat ve Ayşe ise Cevriye’yi konaüa geri getirmek için çok uğraşsa da Cevriye ne olursa olsun mahalleden bir ev tutmak isteyecek; zira Bahşende’nin tavırlarına karşı elini güçlendirmek isteyecek. Önümüzde ki hafta sonunda Cevriye yine konağa gelecek.

Müge ise ağır yaralı kurtarılacak. Müge için Zehra çok üzülecek zira Müge’yi kurtarabilecekken kurtaramadığı için çok üzülecek. Ömer ise Müge’nin zaten intihar etmeyi kafaya koyduğunu anlatmaya çalışacak.

Adını Sen Koy 271. 272. 273. 274 ve 275. Bölüm tüyoları Adını Sen Koy 272. bölüm

Adını Sen Koy tüyo 1 Adını Sen Koy’da güzel günler geliyor. Ömer ve Zehra beraber dışarı çıkacaklar; Zehra dışarı çıkmak için özel hazırlanacak.

Adını Sen Koy tüyo 2Bu hafta otel çekimleri yapıldı ne olduğunu inanın bizde merak ediyoruz aman Ömer ve Zehra çok iyi

Adını Sen Koy Tüyo 3 Önümüzde ki hafta bir de Bahşende’nin Ömer için uygun gördüğü kız gelecek; Bahşende o kızı oyuna dahil edince Zehra başlayacak kıskançlığa

Adını Sen Koy 271. bölüm 272. Bölüm Fragmanı

Adını Sen Koy 271. – 275. Bölüm Özeti 29 Ocak 2 Şubat Tüyoları (5 Yorum)

 1. Guzel gunler geliyor diyorsunuzda hadi insallah hic umidimiz olmasada guzel gunlerin gelmesini bekliyoruz

 2. GÜNAYDIN, GÜNAYDIN, GÜNAYDIN, GÜNAYDIN CANLARIM.

  HEPİNİZE HAYIRLI CUAMALAR. RABBİM BU GÜNÜN HATRINA, BİZLERİN TÜM GÜNAHLARINI AFF ETSİN. ADIMIZI SEVDİĞİ KULLARININ SIRASINA YAZSIN…
  HEPİMİZE HUZUR, MUTLULUK, SAĞLIK, SİHHAT NASİP ETSİN…
  AMİN…

 3. Bir haftada olaysız geçsin dişimi kırıcam yani. Bu ne ya hep olay, hep olay.
  Vallahi Nazmiye bir gün elimde kalacak:-(