Mesut Üç Kız Kardeş’ten Ayrıldı mı? Geri Dönecek mi?

Üç Kız Kardeş dizisinde Mesut karakteri ile yer alan Demircan Kaçel Üç Kız Kardeş dizisinden ayrılma kararı aldı. Üç Kız Kardeş dizisinin özellikle ilk sezonunda oldukça önemli bir rolde yer alan başarılı oyuncu Demircan Kaçel hatırlanacağı üzere Kuç Uçuşu dizisinde de başarılı bir performans sergilemişti. Üç Kız Kardeş dizisinde beklediğini bulamayan ancak Kuş Uçuşu dizisinde daha da ön planda olan Demircan Kaçel Üç Kız Kardeş dizisinden ayrılıp Kuş Uçuşu dizsi ile yoluna devam edecek.

Mesut Üç Kız Kardeş’ten Ayrıldı mı?

Üç Kız Kardeş dizisinde Mesut karakteri ile için ayrılık yazıldı. Üç Kız Kardeş dizisinin uyarlandığı kitapta Mesut karakteri normalde ölerek diziden ayrılacaktı; ancak Üç Kız Kardeş dizisi senaristleri Mesut’u öldürüp ayırmak yerine yıllardır aradığı kardeşinin yanına göndererek diziden ayırdı.

Mesut Üç Kız Kardeş'ten Ayrıldı mı evet oyuncu diziden ayrıldı

Üç Kız Kardeş dizisinde Mesut’un bir erkek kardeşi olduğu biliniyordu. Sonunda Mesut’un erkek kardeşini evlatlık alan aile şimdi de Mesut’u yanına almak ister. Mesut böylece kardeşinin yanına gider.

Üç Kız Kardeş’e Mesut Geri Dönecek mi?

Üç Kız Kardeş dizisi senaristleri aslında Mesut karakterini diziden ayırmak istemedi ancak dizi de Mesut karakterine hayat veren Demircan Kaçel diziden ayrılmak isteyince senaristler de Mesut karakteri için ayrılık yazdı. Bu nedenle de Mesut’un kısa zaman için de yeniden Üç Kız Kardeş dizisine geri dönme ihtimali yok ancak Kuş Uçuşu dizisinden sonra Demircan Kaçel kendisine yeni bir dizi bulamaz ise bu durumda Üç Kız Kardeş dizisine geri dönebilir. Demircan Kaçel oldukça başarılı bir oyuncu bir çok yapımcı zaten onunla anlaşmak için sırada bekliyor.

Demircan Kaçel Üç Kız Kardeş’ten Neden Ayrıldı?

Demircan Kaçel Üç Kız Kardeş dizisinden kendi isteği ile ayrıldı. Üç Kız Kardeş dizisinde Mesut karakteri ne yazık ki ikinci sezonda çok geri planda kaldı. Bu nedenle de Demircan Kaçel Üç Kız Kardeş dizisinden ayrılma ve Kuş Uçuşu dizisine devam etme kararı aldı. Zaten Kuç Uçuşu dizisinin çekimler ile Üç Kız Kardeş dizisinin çekimleri çakışıyordu.

Demircan Kaçel Üç Kız Kardeş'ten Neden Ayrıldı oyuncu başka bir dizi ile anlaştı