Metot Dizisi Oyuncuları Tam Liste Oyuncu Kadrosu

Serkan Keskin’in hem yönetmenliğini hem de başrolünü üstlendiği Metot  dizisi çok yakında Gain ekranlarında izleyicisi karşısına çıkacak. Bir şirketin insan kaynaklarına alınacak personel için açtığı mülakata gelen 4 farklı insanın hikayesinin anlatılacağı Metot dizisin yıllardır tiyatro sahnelerinde oynan Metot oyunundan uyarlanacak.

Mini dizi olarak ekranlara gelecek olan Metot Dizisi Oyuncuları Serkan Keskin, Şebnem Hassanisoughi, Mustafa Kırantepe ve Sarp Aydınoğlu oldu.

Metot Dizisi Oyuncuları

OyuncuKarakterKarakter AçıklamasıGörsel
Serkan Keskinserkan keskin
Şebnem HassanisoughiMerveSebnem Hassanisoughi
Mustafa KırantepeMustafa Kirantepe
Sarp Aydınoğlusarp aydinlioglu

Serkan Keskin

1977 İzmit doğumlu olan Serkan Keskin 44 yaşındadır. Semaver Kumpanya Tiyatro grubu ile oyunculuğa başlayan deneyimli oyuncu 2018 de yayınlanan Ağlat Ağacı filmi ile kariyer zirvesini görmüştür. Serkan Keskin Öğretmen dizisi kadrosunda yer almaya devam ederken 2020 yazında Seni Buldun Ya filminde de yer alacak. Bir Aile Hikayesi dizisi ile ekranlara geri dönen Serkan Keskin asıl ününü ise Leyla ile Mecnun ve  Bende Özledim dizisi ile kazanmıştı.

Şebnem Hassanisoughi

1985 İstanbul doğumlu olan Şebnem Hassanisoughi 36 yaşındadır. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Sahne Sanatları Bölümü mezunudur. Bana Artık Hicran De Poyraz Karayel Vatanım Sensin dizilerinde rol almıştır; ancak bir türlü başrol olarak yer alamamıştır.

Mustafa Kırantepe

Çukur dizisinin Medet’i olarak tanınmıştır.  29 Temmuz 1979, İzmir doğumludur ve 42 yaşının içindedir. Eskişehir Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunudur. Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinde Beynam Ağa ve Ulan İstanbul yer aldığı önemli dizilerdir

Sarp Aydınoğlu

Sarp Aydınoğlu 1 Eylül 1980, Ankara doğumludur ve 41 yşının iindedi.r emaver Kumpanya Tiyatrosu’nda uzun yıllar çalışmıştır. 2011 Leyla ile Mecnun dizisinin Bünyamin’i olarak tanınmıştır

Metot Dizisi Tanıtım Fragmanı