Mezarlık Dizisi Oyuncuları

Kadın cinayetlerini konu alacak olan Mezarlık dizisinin hazırlıkları sürüyor. Dijital platformda ekranlara gelecek olan Mezarlık dizisi oyuncuları arasında güzel oyuncu Birce Akalay olacak. Oyuncu seçimleri devam eden Mezarlık dizisi şimdilik 1 sezon olarak planlanıyor.

Abdullah Oğuz’un hem yapımcılığını hem de yönetmenliğini üstleneceği Mezarlık dizisinin yapımcısı ve senaristi ise şuanda belli değil.

Mezarlık Dizisi Oyuncuları

Birce Akalay

1984 İstanbul doğumlu olan Birce Akalay  37 yaşının içindedir. Son olarak yine bir dijital dizi olan Netflix’in Kuş Uçuşu dizisinde yer alan Birce Akalay Mezarlık oyuncu kadrosunda başrolde yer alacak. Oyunculuğun yanında sunuculukta yapan Birce Akalay geçen sezon Benimle Söyle programında da sunucu olarak yer almıştır. Haliç Üniversitesinde tiyatro eğitimi alan Birce Akalay spor spikeri olarak sektöre girmiştir. Küçük Ağa dizisi ile tam anlamıyla ünlenen Birce Akalay daha sonra Evli ve Öfkeli, Hayat Bazen Tatlıdır, Siyah Beyaz Aşk ve Babil gibi dizilerde de başrode yer almıştır. 2 evlilik yapan güzel oyuncu Birce Akalay ilk evliliğini Murat Ünalmış ikinci evliliğini ise Sarp Levendoğlu ile yapmıştır. Birce Akalay 1.73 boyunda ve 53 kilo ağırlığındadır. Birce Akalay aldığımız bilgilere göre şuanda Erdem Hamza ile sevgilidir.

birce akalay Mezarlık Dizisi Oyuncularından biri oldu. Mezarlık dizisi kadın cinayetleri anlatacak

Mezarlık dizisi oyuncuları arasında yer alan Birce Akalay’ın yeni dizisinde partneri şuanda belli değildir. Mezarlık dizisine yeni oyuncular dahil oldukça sayfamıza eklenecektir.