Mucize Doktor Ferda Neden Yok? Seda Bakan Mucize Doktor’dan Neden Ayrıldı?

Mucize Doktor dizisi dinamik oyuncu kadrosu ile Fox TV’nin en çok izlenen dizilerinde biri olmaya devam ediyor. Son olarak Ezo karakteri ile Ezgi Asaroğlu’nun dahil olmuştu; şimdi de dizide hikayesi biten Seda Bakan Mucize Doktor  dizisine veda ediyor.

Adil hocanın kızı olarak 12 bölüm önce diziye giren ve hayat verdiği Ferda karakteri ile Mucize Doktor dizisi severlerin gönüllerinde taht kuran Seda Bakan sosyal medya hesaplarında yaptığı bir paylaşım ile Mucize Doktor dizisine veda ettiğini açıkladı. İşte o açıklama  mucize doktor ferda ayrildi

Seda Bakan yaptığı açıklama da “virüsü hafif atlatmış olsa da a akciğer ve kalbinde hasar bırakmış olabileceğini hala koku kaybının devam ettiğini ve tekrar hastalığı kapması durumunda ağır geçirme ihtimalinin yüksek  olduğunu öğrenmesi sonrası dinlenmek için diziye veda ettiğini, spor bile yapmasının yasak olduğunu belirtti.”

Mucize Doktor Ferda Neden Yok?

Mucize Doktor dizisinde Ferda  karakteri senaryo gereği diziden ayrıldı. Adil hocanın hastalığı nedeniyle diziye dahil olan Ferda Adil hocanın artık tamamen iyileşmesi ile geldiği yere yani Amerika’ya geri döndü.

Mucize Doktor dizisinde Ferda Ali’nin gerisinde kaldı. Bu zamana kadar hiç bir cerrahın yanında kendini aciz hissetmeyen Ferda Ali’nin üstün yetenekleri karşısında her zaman onun gerisinde kalacağını anladı; bu hastane de ikinci doktor olmaktansa yeni işinde tek kadın olmaya karar verdi; ayrıca Ferda en büyük rakibi Ferman’ın da kendisinden ciddi derece de iyi olduğunu gördü.

Seda Bakan Mucize Doktor Neden Ayrıldı?

Seda Bakan’ın Mucize Doktor dizisinde ki hikayesi bitti.  Mucize Doktor dizisi senaryosunda yeri biten Seda Bakan da diziden ayrıldı. Seda Bakan zaten kalıcı olarak diziye dahil olmamıştı; 12 bölüm yer alan usta oyuncu diziye büyük renk kattı.

Seda Bakan Mucize Doktor’dan Sonra Hangi Dizide Yer Alacak

Seda Bakan şuanda yeni bir dizi ile anlaşmadı. Mucize Doktor dizisinden ayrıldıktan sonra biraz dinlenecek olan Seda Bakan 2021 de yeni bir dizi ile tekrar izleyicisi karşısında olmayı istiyor. Seda Bakan Mucize Doktordan ayrildi

Yorum yaz