Mucize Doktor Final Yapmasın Kampanyasına Destek Ol

Mucize Doktor Final Yapmasın Kampanası başladı. Mucize Doktor 15 reyting almış Türkiye’nin gelmiş geçmiş en yüksek reytingi alma başarısı göstermiş bir dizi. Hala da 5.5 gibi oldukça yüksek bir reyting alırken erken final yapma kararı aldı. Bu karar sonrası Mucize Doktor izleyicileri ise sosyal medyada örgütlenerek yapımcı ve kanala baskı yapma kararı aldı.

Mucize Doktor dizisinin 3. sezonda da perşembe akşamları yayın hayatına devam etmesi isteyen izleyiciler büyük bir kampanya başlatarak yapımcı ve kanalın bu konuda ki kararını geri çekmesini istiyor. Son dönemde yapımcılar da dizilerine dikkat çekmek için farklı taktikler uyguluyor. Mesela son olarak Yasak Elma dizisi için final kararı alınmıştı; ancak sosyal medyada örgütlenen 2 milyon izleyici Yasak Elma dizisinin devam etmesi için yapımcıya baskı yapınca Yasak Elma dizisi için devam kararı alındı. Bakalım Mucize Doktor  dizisi izleyicileri de Yasak Elma izleyicileri gibi başarılı olabilecek mi? Bekleyip göreceğiz. Yasak Elma final yapacak söylentilerinden sonra Yasak Elma dizisi reytingleri artmıştı; eğer Mucize Doktor’un da reytingleri 27 mayısa kadar artarsa yapımcıyı ve kanalı ikna edebilecek en büyük faktör olacak.

Mucize Doktor  dizisi 27 Mayıs 2021 Perşembe akşamı 64. bölümü ile final yapacak. Mucize Doktor dizisinin önünde 63 bölüm var; eğer 63. bölümde 6 ve üzeri bir reyting alırsa bu durumda Mucize Doktor’un 64. bölümünde final değil sezon finali yazabilir.

#Mucizedoktorfinalyapmasın ve #mucizedoktorbitmesin etiketi ile Mucize Doktor izleyicilerinden destek istiyoruz. Bu etiket ile İnstagramda atılacak her bir gönderi Mucize Doktor dizisinin devam etmesi için bir ümit olacak. Yeteri kadar tepki alan ve reklam yapan Mucize Doktor yapımcısı MF Yapım belki de Fox TV ile masaya oturup Mucize Doktor  dizisinin bölüm başı istediği ücreti aşağı çekebilir; tabi bu durumda oyuncuların da bölüm başı aldıkları ücretlerden en az %20’lik bir feragatta bulunmaları gerekmekte. Özelikle Taner Ölmez ve Onur Tuna’nın ücretleri yapımcıyı çok yormakta; hatırlanacağı üzere düşen reytingler sonucu düşen bütçe nedeniyle Mucize Doktor dizisinden bir çok oyuncu ayrılmak zorunda kalmıştı.

Mucize Doktor dizisinden ayrılan ve yeni gelen oyuncuların listesi için tıklayınız. Ayrılan Oyuncular

Mucize Doktor final yapmasının nedeni ile ilgili daha fazla bilgi için tıklayınız? Neden Final Yapıyor? 

mucize doktor bitmesin