Muhteşem İkili Volkan Kimdir? (Sabahattin Yakut Kimdir?) MKC’nin Yardımcısı

Muhteşem İkili Volkan Kimdir?

Muhteşem İkili dizisi 1 kasım da başladı. Muhteşem İkili dizisinde en çok dikkat çeken ve komik karakterlerden biri de Volkan oldu. Volkan Muhteşem İkili  dizisinde  MKC’nin Yardımcısı olarak izleyicisi karşısına çıkacak. Volkan MKC’nin sağ koludur. Volkan Yağmur’u takip eder; çünkü Mustafa Kerim Can oldukça kıskanç ve kontrol manyağı bir adamdır.

Volkan MKC’yi idare edebilen ona dayanabilen aşırı sabırlı bir polistir aynı zamanda da lakayt bir adamdır. Bazen öyle bir beceriksizlikler yapar ki MKC’yi çıldırtır. Özellikle de Yağmur ve MKC’nin oğlu Kaan ile ilgili konuda.

Sabahattin Yakut Kimdir?

Sabahattin Yakut Can Feda isimli sinema dilmi ile ismini duyurmuştur. Daha önce de 7 Yüz isimli internet dizisinde ve Yav He He ve Tuhaf Zamanlar gibi sinema filmlerinde yer almıştır. 1981 yılında doğan Sabahattin Yakut Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı mezunudur. Tiyatro ve oyunculuk eğitimi alan Sabahattin Yakut aslen ise Iğdır doğumludur. Gazete Müstehak isimli toplulukta görev yapan Sabahattin Yakut etrafında çok sevilen bir karakterdir.

Sabahattin Yakut Kaç Yaşında

Sabahattin Yakut 1981 doğumludur ve 37 yaşındadır.

Muhteşem İkili Oyuncuları Kadrosu ve Karakterleri için tıklayınızOyuncu Kadrosu