Nazlı Senem Ünal Kimdir? Menajerimi Ara Jülide Kim?

Menajerimi Ara dizisi genç oyuncu kadrosu ile dikkat çeken bir dizi oldu. Star Tv ekranlarında izleyicisi karşısında olacak Ay Yapım’ın dizisi Menajerimi Ara da en çok seveceğiniz karakterlerden biri de Jülide olacak. Peki Menajerimi Ara dizisinde ki Jülide gerçekte kimdir?

Nazlı Senem Ünal Kimdir?

Nazlı Senem Ünal 22 Mayıs 1991 Bursa doğumludur. Müjdat Gezen Sanat Merkezinde oyunculuk dersleri alan Nazlı Senem Ünal ilk oyunculuk deneyimini Üzgünüm Leyla dizisi ile yaşamıştır. Nazlı Senem Ünal daha önce Tat Ketçap Vakıfbank ve Lenova gibi firmaların reklamlarında yer almıştır.

Nazlı Senem Ünal Çok Güzel Hareketler 2. Kuşak da oyuncu olarak yer almış aynı zamanda Aykut Enişte ve Organize İsler: Sazan Sarmalı filminde beyaz perdede yer almıştır.

Nazlı Senem Ünal fotoğrafları

Menajerimi Ara Jülide Kim?

Menajerimi Ara dizisinde Jülide daha 20’li yaşların başında genç ve güzel bir set çalışanı olarak karşımıza çıkacak. Aynı zamanda menajerlik şirketinin de elemanı olan Jülide kısa zamanda fark edilerek kendini setlerde bulacak.

Nazlı Senem Ünal İnstagram’da @nazlisenem ismini kullanmaktadır.

Nazlı Senem Ünal Kaç Yaşında?

Nazlı Senem Ünal 19 yaşındadır ve 22 Mayıs 1991 doğumludur.

Nazlı Senem Ünal ResimleriMenajerimi Ara Jülide fotoğrafları 2 Menajerimi Ara Jülide fotoğrafları 1 Nazlı Senem Ünal Resimleri

 

Yorum yaz