Son Yaz Oyuncuları Kadrosu Karakterleri ve Konusu

O3 Medyan’nın yeni dizisi Son Yaz’ın oyuncu kadrosu belli oldu. Başrollerini Alperen Duymaz ve Alina Boz’un paylaşacağı Son Yaz dizisinin Kanal D ekranlarında yayında olması bekleniyor. Romantik komedi tarzında olacak Son Yaz dizisinin çekimlerine ağustos ayı içinde başlanması planlanıyor.

Paramparça dizisi ile ünlenen Alina Boz ve son olarak Zemheri dizisinde hayat verdiği Ayaz karakteri ile büyük hüsran yaşayan Alperen Duymaz’ın uyumu ise göz doldurdu.

Son Yaz Oyuncuları

Alperen Duymaz

Lise yıllarında şarkıcı olma hayali kuran ve bir müzik grubuna üye olan Alperen Duymaz sesi ile değil yakışıklılığı ile dikkat çekince modelliğe geçmiş sonrasında gelen oyunculuk teklifleri ile çıtayı daha da ileri götürmüştür. Hacettepe Üniversitesi Tiyatro eğitimi alan Alperen Duymaz 1.82 m boyunda ve 73 kg ağırlığında fit bir vücuda sahiptir. Tatlı Küçük Yalancılar hazırlıkları sürerken menajerinin isteği ile seçmelere katılan Alpern Duymaz Cesur rolü için uygun görülmüş ve Alperen Duymaz da yakaladığı ilk fırsatı çok güzel değerlendirmiştir. Bodrum Masalı dizisi ile yıldız olmayı başaran Alperen uymaz son dönemde yer aldığı Çarpışma ve Zemheri dizileri ile ne yazık ki başarıyı yakalayamamış ve reyting canavarına yenik düşmüştür. Alperen Duymaz öğretmen sevgilisi Kübra Kelkit ile evlenmiştir.

Alina Boz

Son olarak Aşk 101 dizisinde Eda karakteri ile yer alan Alina Boz Son Yaz dizisi ile sözleşme imzaladı. Bu sezon hem Aşk 102 dizisi ile hemde Son Yaz dizisi ile sete çıkacak olan Alina Boz 14 Haziran 1998 Moskova doğumludur. 2003 de Cesur Hemşire dizisinde ilk kez kamera karşısına geçen Alina Boz’un kariyeri Paramparça dizisi ile değişmiştir. Sevda’nın Bahçesi dizisi ile reyting canavarına yenik düşen Alina Boz Elimi Bırakma dizisi ile başarıya ulaştı. Sezen Aksu’nun oğlu Mithat Can Özer ile aşk yaşayan Alina Boz 173 cm boyundadır ve 50 kg’dır.

Gökçe Akyıldız

Çocuk oyuncu olarak dizi sektörüne giren Gökçe Akyıldız yirmiden fazla projede yer almasına rağmen ünlü olması Kırgın Çiçekler dizisinde hayat verdiği Songül karakteri ile ünlenmiştir. 28 yaşında olan ve 30 Ekim 1992 Sinop da dünyaya gelen Gökçe Akyıldız daha önce de Fatih Harbiye dizisinde yer alsa da dikkat çekmeyi başaramamıştır. Mustafa Özyurt ile evli olan ve bir oğlan çocuğu annesi olan Gökçe Akyıldız 1.64 metre boyunda, 51 kilo uzunluğundadır. Kırgın Çiçeklerden sonra kendi isteği ile 3 sezondur ekranlarda yer almaya Gökçe Akyıldız 2020 de Son Yaz dizisi ile ekranlarda olacaktır. blank

Son Yaz dizisi kadrosuna yeni oyuncular dahil oldukça ve dizi ile ilgili yeni bilgiler eriştikçe bu sayfada yer alan bilgileri güncelleyeceğiz.

Son Yaz Oyuncuları Kadrosu Karakterleri ve Konusu (1 Yorum)