Uzak Ara Eğlence Jüri Üyeleri ve Yarışmacıları Kimler?

Uzak Ara Eğlence 26 temmuz pazar akşamı yayına giriyor. Sunuculuğunu güzel oyuncu Pelin Akil’in üstleneceği Uzak Ara Eğlence programında jüri üyeleri belli oldu. Uzak Ara Eğlence programının jüri koltuğunda 5 ünlü isim otururken yarışmada ki 6. jüri üyesi ise sürpriz polacak.

Her hafta iki yarışmacının yarışacağı ve her hafta yeni bir ünlü isminde 6. jüri üyesi olarak yer alacağı Uzak Ara Eğlence programında şarkı, türkü tekerlemelere ve genel kültür soruları yer alacak. Oldukça zengin bir içeriğe sahip olacak Uzak Ara Eğlence programında da bir büyük ödül var.

Uzak Ara Eğlence Jüri Üyeleri

Gülben Ergen

Çocuklar Gülsün Diye Derneği yöneticisi olan ve neşesi ile her zaman izleyicinin sevdiği bir sanatçı olan Gülben Ergen her hafta Uzak Ara Eğlence Programında jüri olacak.

Reha Özcan

Bizim Hikaye ve Mucize Doktor dizisinin yıldızı Reha Özcan en çok seveni bulunan sanatçılardan. Oldukça komik, cana yakın ve bilgili bir sanatçı. Reha Özcan güzel sesi ilk defa öne çıkacak.

Can Bonomo

Uzak Ara Eğlence yarışmasında sesi ile öne çıkacak olan Can Bonomo aynı zamanda komedi yeteneği ile dikkat çekecek.

Belçim Bilgin

Güzel sesini bildiğimiz Belçim Bilginde tabuları yıkmaya Uzak Ara Eğlence programı ile geliyor.

Alper Kul

Alper Kul bizi Güldür Güldür ile çok güldürdü; yeni sezonda ise Uzak Ara Eğlence programı ile güldürecek. Uzak Ara Eğlence Jüri Üyeleri

Uzak Ara Eğlence Yarışmacıları

Uzak Ara Eğlence programına başvuru yapmak için Kanal D internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. Uzak Ara Eğlence programında yarışacak yarışmacılar ünlü jüri üyeleri ile yan yana olamayacak ve ünlü jüriler uzaktan bağlantı yaparak programda ki görevlerini yerine getirecek. Uzak Ara Eğlence programında yarışacak yarışmacılar açıklandıkça sayfamıza eklenecektir. Uzak Ara Eğlence programına katılacak yarışmacı yarışırken de eğlenecek; özellikle yarışmanın tekerlemeler kısmı yarışmacıların en çok zorlandığı bölüm olacak.

Uzak Ara Eğlence Sunucusu

Uzak Ara Eğlence programı sunucusu güzel oyuncu Pelin Akil olacak. Oyuncu Anıl Altan ile evli olan Pelin Akil’in ikiz kızları da var.

Uzak Ara Eğlence Konuk Jüri Üyesi

Uzak Ara Eğlence programında 6. jüri üyesi her hafta değişecek; programda yer alacak konuk jüri üyesi bölümler yayınlandıkça sayfamızda olacak. Uzak Ara Eğlence’de ilk haftanın konuk jüri üyesi güzel oyuncu Hazal Kaya olacak.

Uzak Ara Eğlence programında 2. konuk jüri üyesi Deniz Baysal olacak.

Uzak Ara Eğlence Tanıtım Fragmanı

Yorum yaz