Nefes Nefese Ne Zaman Başlayacak?

Nefes Nefese dizisinin başlama tarihi belli oldu.  Nefes Nefese dizisi 1 Ağustos Çarşamba günü ilk bölümü ile Star Tv ekranlarında izleyicisi karşısında olacak. 

Nefes Nefese dizisinin yayınlanması yılan hikayesine döndü desek doğru olur. Tmc Film tarafından ekrana getirilmek için hazırlanan Nefes Nefese dizisi bir türlü yayına giremedi. Önce sezon da yayınlanacağı söylenen ve tanıtımı yayınlanan dizi sonra 2018 yaz sezonuna bırakıldı diye haberler çıktı. 2018 yaz sezonu başladı ortasına gelindi ama hala Nefes Nefese dizisi bir türlü başlayamadı. Bu durum karşısında Tmc Film muhtemelen isyan bayrağı kaldırdı ve başka kanal arayışına girdi.

Tmc Filmi de oyuncular sıkıştırıyor muhtemelen zira başrol oyuncular dizi yaz sezonunda tutmazsa 2018 2019 yeni sezonunda başlayacak diziler için kendilerine gelecek teklifleri kaçırmak istemiyor. Sonunda taraflar ikna oldu ve Star Tv yeni fragmanı yayınladı. Nefes Nefese’nin yeni fragmanı yayınlandı ama o fragmanda dizinin ne zaman başlayacağı ile ilgili bir bilgi yok. Nefes Nefese dizisinin çekimleri de durdu yayınlanmayınca ancak aldığımız bilgilerNefes Nefese başlama tarihie göre Nefes Nefese dizisinin çekimleri temmuz ayı içerinde yeniden başlayabilirmiş.

Nefes Nefese Neden Başlamadı?

Özellike Şükrü Özyıldız ve Melisa Şenolsun hayranlarının hasretle beklediği Nefes Nefese dizisi de muhtemelen temmuz ayı sonuna doğru Star Tv ekranlarında olacaktır. Star Tv Nefes Nefese dizisinin özellikle geç yayınlıyor ki dizinin 2018 2019 yeni sezonunda da devam etmesini istiyor. İnşallah Nefes Nefese dizisi iyi reytingler alır ağustos ayında da 2018 2019 yeni sezonunda da Uğur Yücel gibi kaliteli bir oyuncuyu izleme şansı elde edebiliriz.

Nefes Nefese dizisi başlama tarihi

Nefes Nefese dizisi 1 Ağustos Çarşamba günü Star Tv ekranlarında olacak. Nefes Nefese dizisi ile izleyici aksiyona doyacak. Nefes Nefese  dizisi oyuncu kadrosu ve senaryosu ile gerçekten büyük bir yapım. Nefes Nefese  dizisine yayın hayatında  başarılar dilerim.

Nefes Nefese Oyuncu Kadrosu

Şükrü Özyıldız’ın yanına Caner Şahin’de çok yakışmış umarım iyi dost olurlar dizide. Uğur Yücel’in ben tutmayan bir dizisini görmedim. Uğur Yücel yılların kurdu senaryoyu okuyup beğenmese Nefes Nefese projesine evet demezdi. Nefes Nefese dizisi oyuncu kadrosu ve karakter açıklamaları için tıklayınız dizi başlamadan karakterler hakkında bilginizin olması anlamanız açısından daha yararlı olacaktır. Oyuncu Kadrosu

Nefes Nefese 3. Tanıtım Fragmanı