Now TV 2024 Dizileri (Yeni Başlayacak Diziler)

Fox Tv 2024’e farklı bir imaj ile girecek. Fox TV’nin 2024 şubat ayından itibaren ismi Now TV olarak değiştirilecek. Fox TV’den Now TV’ye doğrudan geçecek diziler ise  Gaddar, Kopuk, Kızıl Goncalar, Şahane Hayatım, Kirli Sepeti, Hudutsuz Sevda, Yabani dizileri olacak.

Now TV 2024 Dizileri

Gaddar

Başrollerinde Çağatay Ulusoy ve Sümeyye Aydoğan’ın yer aldığı Gaddar Dizisi 2024 yılında Now TV’nin favori dizisi olmayı hedefliyor. Oyuncu kadrosunda Uğur Yıldıran, Aytaç Uşun, Fatih Berk Şahin, Onur Saylak, Neslihan Yeldan, Müge Bayramoğlu, Musab Ekinci, Hakan Salınmış, Laçin Ceylan, Erdal Özyağcılar, Aytek Şahan gibi isimlerin yer aldığı dizi Cuma günleri izleyicisi ile buluşuyor.

Kopuk

NOW TV 2024 Dizileri arasında yer alan Kopuk dizisi oyuncu kadrosunda Kaan Yıldırım, Biran Damla Yılmaz, Sarp Akkaya, Seray Kaya, Mustafa Açılan, Engin Alkan, Cansu Tuman, Evliya Aykan, Kadir Çermik, Melisa Doğu, Sahra Şaş, Merve Çağıran, Edip Tepeli, Can Söküt, Hakan Çelebi gibi popüler ve deneyimli isimler yer alıyor. Sevilen dizi Her Cumartesi 20.00’da izleyicisi ile buluşuyor.

Kopuk NOW TV 2024 dizisi olacak

Kızıl Goncalar

Son dönemlerde aldığı yayın durdurma cezaları ile beraber gündeme gelen Kızıl Goncalar dizisinin oyuncu kadrosunda Özgü Namal, Özcan Deniz, Mert Yazıcıoğlu, Mert Turak, Hazal Türesan, Mina Demirtaş, Erkan Avcı, Selen Öztürk,  Asiye Dinçsoy, Şerif Erol, Duygu Sarışın, Tuğrul Tülek, Sitare Akbaş, Zehra Kelleci, Hamdi Alkan, Esma Yılmaz, Can Aslantuğ gibi oyuncular yer alıyor. Levent ve Meryem’in hikayesini konu alan dizi Her Pazartesi izleyicisi ile buluşuyor.

blank

Şahane Hayatım

Her Çarşamba 20.00’da NOW TV ekranlarında izleyicisi ile buluşan Şahane Hayatım dizisi suçlarla dolu geçmişinden kurtulmaya çalışan Şebnem ve Organize Şubede başkomiser olarak yer alan Mesut’un hikayesini konu alıyor. Sevilen dizinin oyuncu kadrosunda  Hilal Altınbilek, Yiğit Özşener, Sumru Yavrucuk, Zeynep Ele Şentürk, Ege Dağaşan, Onur Tuna, Gökçe Eyüboğlu, Nesrin Cevadzade, Zeynep Yüce, Serkan Keskin, Timur Acar, Seda Akman, Ece Biçici, Gürhan Altundaşar gibi popüler ve deneyimli isimler yer alıyor.

blank

Kirli Sepeti

Lüks villa ve sitelerde hizmetçi olarak çalışan kadınların yaşadıkları olayları konu alan dizi her pazar 20.00’da izleyicisi ile NOW TV ekranlarında izleyicisi ile buluşmaya devam ediyor. Dizinin oyuncu kadrosunda Ceren Moray, Ayça Bingöl, Serkay Tütüncü, Bestemsu Özdemir, Cansu Tosun, Melisa Döngel, Serhat Kılıç, Halil İbrahim Ceyhan, Billur Melis Koç, Aleyna Özgeçen, Merve Kölük, Orhan Becerir, Fehmi Karaaslan, Deniz Sarıkaş gibi isimler yer alıyor.

blank

Hudutsuz Sevda

Her Perşembe 20.00’da NOW TV ekranlarında izleyicisi ile buluşan Hudutsuz Sevda dizisinde Halil İbrahim’in Leto ailesine olan intikamını konu olarak ele alıyor. Dizinin oyuncu kadrosunda Deniz Can Aktaş, Miray Daner, Mesut Akusta, Esra Dermancıoğlu, Emre Bulut, Biran Damla Yılmaz, Burak Sevinç, Hülya Gülşen, Naz Çağla Irmak, Taner Turan, Yunus Emir Çiçek , Mazhar Alican Uğur, Alp Akar gibi isimler yer alıyor.

blank

Yabani

Halit Özgür Sarı, Simay Barlas, Yurdaer Okur, Baran Asllani, Dolunay Sosysert, Sezer Arıçay, Şebnem Hassanisoughi, Bartu Dilmen gibi popüler isimlerin yer aldığı Yabani dizisi NOW TV 2024 Dizileri arasında yerini aldı. Sevilen dizi her salı izleyicisi ile buluşuyor. Dizi ilk sezonu ile beraber 12 Eylül 2023 tarihinde yayın hayatına başlamıştı.

blank

Korkma Ben Yanındayım

Now TV’nin ilk orijinal dizisi Korkma Ben Yanındayım olacak. Didem Balçın, Şevket Çoruh ve Gökçe Güneş Doğrusöz’ün başrolünde yer alacağı Korkma Ben Yanındayım dizisi şubat 2024’de Now Tv ekranlarında yayında olacak.

blank

Now TV 2024 dizileri açıklandıkça sayfamıza eklenecektir. Now TV 2024’e en az 10 yeni dizi ile  izleyicisi karşısında olmayı planlıyor. Bu dizilerden en az 3’ü ise 2024 yaz döneminde yaz dizisi olarak ekranlara gelecek.