Nuray Köse Kimdir? Bizim Köyün Kızları Eğitmenleri Kim?

Trt 1 ekranlarında 11 ekim 2021 pazartesi günü ekranlara gelen Bizim Köyün Kızları yarışmasında Nuray Köse eğitmen olarak yer alacak. 8 hayatlarında köy görmemiş kıza geleneksel Türk mutfağı konusunda eğitmenlik yapacak Nuray Köse  sosyal medya kullanıcılarının yakından tanıdığı bir isim.

Ezgi Sertel’le Kadınlar Bilir’de ilk kez televizyona çıkan Nuray Köse  aslında kameraya sosyal medyadan alışık. Nur Mutfagı – Nuray Köse isimli İnstagram ve Youtube kanalları olan Nuray Köse  sosyal medyada da oldukça ünlüdür.

Karin doyuran tencere yemekleri slagonu ile yemek yapan Nuray Köse Bizim Köyün Kızları yarışmasının 2 eğitmeninden biri olacak.

Nuray Kose bizim koyun kizlari

Nuray Köse Kimdir?

Nuray Köse aslen nerelidir? Nuray Köse aslen Kastamonuludur. Sosyal medyada yaptığı yemekler ile tanınan Nuray Köse Kastamonu ve Karadeniz bölgesinin bir çok yöresel yemeğine hakimdir. Trt 1 İyi Fikir programında yemek yapan Nuray Köse 40’lı yaşlardadır diye tahmin edilmektedir.

Bizim Köyün Kızları Eğitmenleri Kim?

Bizim Köyün Kızları Eğitmenleri arasında şef aşçı Nuray Köse de yer almaktadır. Diğer eğitmen ise Şaziment Selam yer alacaktır. Şaziment Selam doğal yaşam görevlerinde eğitmen olarak yer alacaktır.

Nuray Köse Kimdir? Bizim Köyün Kızları Eğitmenleri arasında yer almaktadır