Seren Deniz Yalçın Kimdir? Another Self Eva

Türkiye’nin dijital platformu Netflixte yayınlanacak olan Another Self dizisi ile ayrıntılar gelmeye devam ediyor. Tuba Büyüküstün’ün başrol oynayacağı dizide Murat Boz da oynuyor. Yapımcılığını OGM Pictures’in üstlendiği dizinin yönetmen koltuğunda Burcu Alptekin otururken senaryosunu Nuran Evren Şit yazıyor. Dizide Tuba Büyüküstün, Murat Boz, Seda Bakan, Boncuk Yılmaz, Rıza Kocaoğlu, Serkan Altunorak ve Fırat Tanış gibi oyuncular yer alıyor.Adsiz

Dizinin ne zaman başlayacağı merak konusu olurken diziye yeni oyuncular katılmaya devam ediyor. Diziye Eva karakteri ile Seren Deniz Yalçın dahil oldu. Dizinin ilk sezon çekimleri tamamlanırken yeni sezon çekimleri henüz belli değil. Eva ilk sezonun final bölümünde yer alıyor.

Another Self Eva Kimdir?

Dijital Platform Netflix de yayınlanacak olan Another Self dizisinde Seren Deniz Yalçın’ın oynayacağı Eva karakteri ile ilgili henüz bir bilgi bulunmuyor. İlerleyen günlerde bu konu ile ilgili güncellemeler yapılacaktır.

Seren Deniz Yalçın Kimdir?

29 Kasım 1993 yılında Ankara’da dünyaya geldi. 6 yaşındayken Almanya’ya taşınan ailesi 2003 yılında Türkiye’ye geri dönüş yapmıştır. Hacettepe Üniversitesi Alman Dili ve Edebiyatı mezunudur. 2014 yılında Kenan Işık’ın sunduğu Kim Milyoner Olmak İster yarışmasına katılmış ve yapımcıların gözüne girmeyi başarmıştır.seren 1

Seren Deniz Yalçın Kişisel Özellikleri

Almanca ve İngilizce bilen güzel oyuncu dövüş teknikleri, dans ve yoga ile ilgilenmektedir. 1,72 m boyunda 60 kg ağırlığında olan Seren yay burcudur.

Seren Deniz Yalçın Hangi Dizi ve Filmlerde Rol Aldı?

2020 Soygun Oyunu: Büyük Vurgun (Canan Doğan) Sinema Filmi
2017 Nerdesin Birader (Sinem Arıcı) Dizi
2017 Bir Deli Sevda (Buket) Dizi
2016 Yüksek Sosyete (Sude) Dizi
2016 Tatlı İntikam (Ceyda) Dizi
2015 Aşk ve Günah (Nesrin) Dizi
2014 Unutma Beni (Ayşegül) Dizi