Yalancılar ve Mumları Doktor Fuat Kimdir? Ahmet Tansu Taşanlar Nereli

Fox TV ekranlarında yayınlanan Yalancılar ve Mumları dizisi reytinglerinden gelen kötü haberlerden sonra yayına devam edecek mi sorusuyla gündemde. Yalancılar ve Mumları 1. Bölümündeki reyting sonuçlarına göre haftayı 11. sırada tamamlayarak hayal kırıklığı yaşattı. Foz TV tarafından yayınlanan başka bir dizi Uzak Şehrin Masalları da beklentinin altında kalınca kanal tarafından erken final kararı alınmıştı.ahmet 2

Dizi ile ilgili final yapacak söylentileri arasında Yalancılar ve Mumları dizisine yeni oyuncular dahil olmaya devam ediyor. Dizinin 3. Bölümüne son olarak Hercai dizisinde Azat Şadoğlu karakterini oynayan Ahmet Tansu Taşanlar dahil oldu. Ünlü oyuncu dizide Doktor Fuat karakterini oynayacak. Yalancılar ve Mumları her pazar FOX’DA.

Yalancılar ve Mumları Doktor Fuat Kimdir?

Ahmet Tansu Taşanlar tarafından oynanacak Doktor Fuat hakkında henüz bir bilgi bulunmuyor. Yeni gelişmeler kanalımızda yayınlanacaktır.

Ahmet Tansu Taşanlar Kimdir?

Yalancılar ve Mumları dizisinde Doktor Fuat karakterini oynayacak olan Ahmet Tansu Taşanlar 31 Mayıs 1984 yılında Ankara’da dünyaya geldi. Selçuk Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunudur.ahmet1 1

Ahmet Tansu Taşanlar Nereli Kaç Yaşında?

31 Mayıs 1984 yılı Ankara doğumlu olan Ahmet Tansu Taşanlar 37 yaşındadır.

Ahmet Tansu Taşanlar Sevgili Var Mı?

Ahmet Tansu Taşanlar 2015 yılından beri kendisi gibi oyuncu olan Oya Unustası ile anılıyor.

Ahmet Tansu Taşanlar Hangi dizilerde Oynadı?

Akasya Durağı, Küçük Kadınlar, Muhteşem Yüzyıl, Yalancı Bahar, İzmir Çetesi, Veda, Küçük Kıyamet, Kara Para Aşk, Analar ve Anneler, Vatanım Sensin, Kara Yazı, Çukur, Mehmetçik Kut’ul Amare ve Hercai dizilerinde rol almıştır.