Öğrenci Evi Dizisi Oyuncu Kadrosu (Yeni Gelen ve Ayrılan Tüm Oyuncular)

Öğrenci Evi dizisi 2021 de Exxen platformunda izleyicisi karşısına çıkacak. Yeni sezonda bir çok dijital diziyi bünyesinde barındıracak EXXEN’in en çok merak edilen ve en büyük bütçeli işlerinden biri de Öğrenci Evi dizisi olacak. Oyuncu kadrosunda Bertan Asllani, Baran Bölükbaşı, Zülal Sude Güler ve Samet Kaan Kuyucu gibi genç ve yetenekli oyuncuların yer alacağı Öğrenci Evi dizisi bir gençlik dizisi olacak ve üniversite de öğrenime devam eden 4 gencin hayatını anlatacak. Doğa Can Anafarta Öğrenci Evi dizisinin yönetmeni olacak.

ogrenci evi dizisi afisi

Öğrenci Evi Oyuncuları

  • Bertan Asllani
  • Baran Bölükbaşı
  • Zülal Sude Güler
  • Samet Kaan Kuyucu

Öğrenci Evi Oyuncu Kadrosu

Bertan Asllani (Eren)

Bertan Asllani 3 Temmuz 1990 Üsküp doğumludur ve 30 yaşının içindedir. Söz yazarı ve müzisyen olan Bertan Asllani ilk oyunculuk deneyimini Pis Yedili dizisi ile yaşadı. Daha sonra Göç Zamanı dizisinde yer alan Bertan Asllani son olarak Kimse Bilmez dizisinde yer almıştır. Bertan Asllani Damla Damla isiömli şarkısı ile Türkiye’de tanındı.

Eren sosyal medyada çok ünlüdür bir milyon takipçisi vardır. Bir dönem babasının isteği ile okulu bırakmış ve Londra’ya gitmiştir. Londra’da bir mekan açmak üzereyken babası yerine koyduğu Cevdet beyin ölmesi ile Eren’in hayatı değişmiştir. Eren babasının isteği ile 2 yıl aradan sonra zorunlu olarak Türkiye’ye dönmüştür. Eren’in babası ile baba oğul ilişkisi yoktur. Babasına küsen Eren beş parasız üniversiteye döner. 

Bertan Asllani Ogrenci evi dizisi

Samet Kaan Kuyucu (Arda Tekin)

Samet Kaan Kuyucu İcon Talent Menajerliğin oyuncusudur ve ilk kez 2018 de Çarpışma dizisinde yer almıştır. 2020 de Aşk Tesadüfleri Sever 2 filminde de yer alan Samet Kaan Kuyucu 2021 de ise Exxen’de yayınlanacak Öğrenci Evi dizisinde erkek başrol oyuncusu olarak yer alacaktır. Samet Kaan Kuyucu 1995 doğumludur ve 25 yaşının içindedir. Aşk 101 ve Alef dizileri Samet Kaan Kuyucu’nun yer aldığı dijital dizilerdendir.

Aslında tıp fakültesi öğrencisiyken okulu bırakıp oyuncu olmak için konservatuvara girmiştir. Babası hastadır ve tek isteği oğlunun doktor olduğunu görmektir. Ceyda’nın abisidir.

Samet Kaan Kuyucu oyuncu

Baran Bölükbaşı (Latif)

Son olarak Vuslat dizisinde Fırat karakteri ile izleyicisi karşısına çıkan Baran Bölükbaşı 1 Mayıs 1994 İstanbul doğumludur ve 26 yaşının içindedir. Yakışıklı oyuncu Beykent Üniversitesinde Oyunculuk eğitimi almıştır. 71 kg ağırlığında 1,75 cm boyunda olan Baran Bölükbaşı özellikle Adı Efsane dizisinde hayat verdiği Fiko karakteri ile tanınmıştır.

Latif Şanlı Urfa’nın zengin toprak ağalarından birinin oğludur. Ailesinden ilk defa üniversite okuyacak olan Latif zengin bir aileden gelse de koca İstanbul’da kendini çok yalnız hissetmektedir. 

Baran Bolukbasi resimleri 2020

Ozan Güçlü (Metin Dinç)

Khas Tiyatronun oyuncusu olan Ozan Güçlü Asiye Kocaman Ajansın oyuncusudur. Tövbeler Olsun dizisi ile ilk oyunculuk deneyimini yaşayan Ozan Güçlü Öğrenci Evi dizisinde üniversiteli bir gence hayat verecektir.

Metin heyecanından üniversite sınavına bile zor giren zor bir çocuktur. Yazar olmak istemektedir. Babası ve annesi onu bir çocuk gibi yetiştirmiştir. Üniversiteye tek başına kayıt olmaya  geldiğinde sudan çıkmış balık gibidir. 

ozan guclu ogrenci evi dizisi

Zülal Sude Güler

Son olarak Şeref Sözü dizisinde İsra karakteri ile başrolde yer alan Zülal Sude Güler Exxen platformunda yayınlanacak Öğrenci Evi dizisinde de kadın başrol oyuncusu olarak yer alacaktır. 25 Ağustos 2001 Makedonya’nın Üsküp doğumlu olan Sude Zülal Güler 19 yaşının içindedir. İlk olarak Muhteşem Yüzyıl Kösem Sultan dizisinde hayat verdiği Ayşe Sultan karakteri ile yer alan ve çok sevilen Sude Zülal Güler ilk filmini ise Keşif filmi ile çekmiştir.  icon-talent menajerliğin oyuncusu olan Sude Zülal Güler çocukluk döneminde ise Çınar ve Mayıs Kraliçesi gibi dizilerde yer almıştır. Sude Zülal Güler’in özellikle İsimsizler dizisinde hayat verdiği Biruske karakteri ile çok sevilmiştir. Zulal Sude Guler ogrenci evi dizisi

Merve Nur Bengi (Deniz)

Merve Nur Bengi Dokuz Eylül Üniversitesi Tiyatro bölümü mezunudur. 2000 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Merve Nur Bengi 20 yaşının içindedir. Merve Nur Bengi’nin ilk ekran deneyimi ise Unutursam Fısılda filmi ile olmuştur.

Deniz Arda’ya aşık onun uzaktan akrabası bir kızdır. Arda ile aynı üniversiteyi kazanmak için çok çalışmış ve Arda’nın yanına psikoloji eğitimi almak için gelmiştir. Merve Nur Bengi

Serra Pirinç (Ceyda)

Son olarak Vuslat dizisinde Ceylan karakteri ile yer alan  Serra Pirinç Haziran 1997 İstanbul doğumludur ve 24 yaşının içindedir. Tiyatro Teras’ta oyunculuk dersleri alan Serra Pirinç daha önce de Bizim Hikaye dizisinde Müjde karakteri ile yer almıştır.

Babası emekli subay olan Ceyda gelecek sene üniversite sınavına girecektir. Abisi Arda gibi doktor olamayacağını bilse de onun gözü zaten yükseklerde değildir; üniversite okumak Ceyda’ya yetecektir. 

serra pirinc Ogrenci Evi dizisi

Ceren Balcı

Daha önce Öğretmen dizisinde yer alan ve İstanbul Bilkent Üniversitesi Mimarlık bölümünde okuyan Ceren Balcı şimdi de Öğrenci Evi dizisine dahil oldu. ceren balci ogrenci evi dizisiceren balci resimeri 2

Dilara Gül Demiral

Dilara Demiral Gül 28 haziran 1993 Muğla doğumludur ve 28 yaşının içindedir. Muğla Sıtkı Kocaman Üniversitesi Jeoloji bölümü mezunudur. Kalk Gidleim dizisi ile oyunculuğa başlayan Dilara Gül Demiral şimdi de Öğrenci Evi dizisinde yer alacaktır.Dilara Gul Demiral resimleri 2021 oyuncu

Arzu Gamze Kılınç

Arzu Gamze Kılınç Ankara Üniversitesi tiyatro bölümü mezunudur. 31 Mart 1969 Ankara doğumlu olan güzel oyuncu 52 yaşının içindedir. hem oyuncu hem senarist olarak piyasa da görev alan Arzu Gamze Kılınç son olarak Siyah-Beyaz Aşk dizisinde Yeter karakteri ile yer almıştır. Aynı zamanda menajerlik şirketi olan Arzu Gamze Kılıç Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da Handan karakteri ile yer almıştır. arzu gamze kilic 2021 resimleriCeyda Düvenci

Son olarak 8. Gün dizisinde konuk oyuncu olarak yer alan Ceyda Düvenci  1977 Bursa doğumludur ve 44 yaşının içindedir. Tescilli bir güzel olan Ceyda Düvenci daha önce de Umutsuz Ev Kadınları ve Maral dizisinde yer almıştır. Oyuncu Bülent Şakrak ile 5 yıllık evliliği vardır. ceyda duvenci ogrenci evi dizisi

Murat Aygen (Vedat)

Mucize Doktor dizisinde doktor Tanju karakteri ile yer alan ve çok sevilen Murat Aygen 1971 Diyarbakır doğumludur ve 40 yaşının içindedir. Daha önce Medcezir dizisinde yer alan ve ününe ün katan deneyimli oyuncu  Murat Aygen İstanbul Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Biyoloji bölümü mezunudur. Gerçek adı Murat Ağlatçı’dır oyunculuk yeteneklerini fark edince Mimar Sinan Üniversitesi’ne girmiş ve tiyatro eğitimi almıştır. Murat Aygen’i bir çok izleyici ise Bodrum Masalı dizisinde hayat verdiği Evren karakteri ile tanımıştır.

Vedat Eren’in babasıdır. Büyük bir aile şirketini yönetmektedir. Cevdet Vedat’ın en yakın arkadaşı ve ortağıdır. Vedat öldükten sonra şirket tamamen Vedat’a kalmıştır. Eren’i şirketlerin başına geçebilecek kadar sorumluluk sahibi görmeyen Vedat Eren’e güvenmez. 

murat aygen 2021 resimleri

Öğrenci Evi Tanıtım Fragmanı

Yorum yaz