Samet Kaan Kuyucu Kimdir? Boyu Kilosu Yaşı Sevgilisi Biyografisi

Acun Ilıcalı’nın yeni gözdesi Samet Kaan Kuyucu oldu. Exxen platformunda yayınlanacak Öğrenci Evi dizisinde erkek başrol oyuncusu olarak yer alacak Samet Kaan Kuyucu oyunculuk yetenekli ve yakışıklılığı ile dikkat çekecek bir isim.

Samet Kaan Kuyucu Kimdir?

Samet Kaan Kuyucu 1995 Gaziantep doğumludur ve 25 yaşının içindedir. İnternet dizilerinin aranan genç oyuncularından olan Samet Kaan Kuyucu Kimdir?  2019 da Alef ve Aşk 101 dizilerinde kendisini ispat ederek önemli bir çıkış yakalamıştır.Samet Kaan Kuyucu resimleri

Gaziantep Fen Lisesi öğrencisi olan Samet Kaan Kuyucu üniversite sınavında da üstün başarı göstererek Bilkent Hukuk’u kazanmıştır. Bir yıl hukuk eğitiminden sonra avukat değil oyuncu olmak isteyince Ankara Hacettepe Üniversitesinde Konservatuvar eğitimi almaya başlamıştır. Basketbol oynamayı çok seven Samet Kaan Kuyucu Fenerbahçeli’dir.

Şuanda İcon Talent Menajerlik ile çalışan Kaan Kuyucu Çarpışma dizisinde küçük bir rolde yer almış daha sonra ve Aşk 101 dizisine seçilmesi ile kariyerinde çok önemli bir çıkış yakalama fırsatı yakalamıştır. Daha Alef ve  Aşk Tesadüfleri Sever 2  projelerinde yer alan  Samet Kaan Kuyucu 2021 de ise Exxen’de yayınlanacak Öğrenci Evi dizisinde erkek başrol oyuncusu olarak yer alacaktır.

Samet Kaan Kuyucu’nun Sevgilisi Eşi?

Samet Kaan Kuyucu’nun bilinen bir sevgilisi yoktur, evlenmemiştir. Samet Kaan Kuyucu fotograflari

Samet Kaan Kuyucu Kaç Yaşında?

Samet Kaan Kuyucu 1995 doğumludur ve 25 yaşındadır.

Samet Kaan Kuyucu Boyu Kilosu

Samet Kaan Kuyucu’nun boyu kilosu bilinmemektedir.