Öğrenci Evi Metin Kimdir? Ozan Güçlü Kim? Kaç Yaşında?

Öğrenci Evi Metin Kimdir?

Öğrenci Evi dizisinde Metin yazar olmak için üniversiteye gelen şapşal bir çocuktur. Anne ve babası Metin’i el bebek gül bebek olarak yetiştirmiş elini sıcak sudan soğuk suya sokmamıştır. Bu nedenle de Metin hala çocukluktan çıkamamıştır. Babası Metin’in bir kimliğine bile sahip çıkamadığını görünce onu üniversiteye yalnız göndermeye karar verir. Metin başına İstanbul’dan gelmeyen kalmaz. Önce yurda yazılamayan eren yurtsuz kalır sonra da  bir arabaya çarpılmaktan son anda kurtulur. Bu kaza Eren’in hayatını değiştirir; çünkü o kaza sonucu Arda ve Latif ile karşılaşır.

Metin çok telaşlı ve komik bir çocuktur. Eren, Arda ve Latif ile aynı evde kalacak Metin yine evin en heyecanlısı olacaktır. Geleceğin edebiyatçısı olmak hedefidir.

Ozan Güçlü Kimdir?

1994 Bursa doğumlu olan Ozan Güçlü 27 yaşının içindedir. Oğlak burcu olan Ozan Güçlü Kadir Has Üniversitesinde Oyunculuk ve Tiyatro eğitimi almıştır. Khas Tiyatronun oyuncusu olan Ozan Güçlü Asiye Kocaman Ajansa kayıtlı olarak çalışmaktadır. Tövbeler Olsun dizisi ile ilk oyunculuk deneyimini yaşamış ve dizi de Can karakterine hayat vermiştir.  Ozan Güçlü Öğrenci Evi dizisinde Metin isminde bir gence hayat verecektir. Daha önce dijital projelerde yer alan Ozan Güçlü Kaygan Zemin isimli Youtube dizisi ile tanınmıştır. Ogrenci Evi Metin resimleri 1

Ozan Güçlü Kaç Yaşında?

Ozan Güçlü 21 yaşının içindedir ve 1994 doğumludur.

Ozan Güçlü Boyu Kilosu

Ozan Güçlü 1,77 metre botunda ve 67 kg ağırlığındadır. ozan guclu resimleri