Öğrenci Evi Eren Kimdir? Bertan Asllani

Öğrenci Evi dizisinde Eren karakterine hayat verecek genç oyuncu Bertan Asllani Exxen platformunda yayınşanan Öğrenci Evi dizisinde en çok dikkat çeken oyuncu oldu.

Öğrenci Evi Eren Kimdir?

Eren Tuncer Türkiye’nin ünlü sosyal medya fenomenlerinden biridir. İnstagram’da 1.000.000 takipçisi vardır. Çok yakışıklı ve cool bir tip olan Eren babadan zengindir. Babası Vedat bey çok büyük bir aile şirketi yönetmektedir. Vedat bey hiç bir zaman oğlu Eren’i kendine uygun bir evlat olarak görmemiş onu baba parası yiyen bir züppe olarak tanımlamıştır. Arkadaşları yüzünden onun böyle bir çocuk olduğunu düşünün Vedat bey üniversiteyi dondurarak Eren’i Londra’ya göndermiş ama sonuç değişmemiştir. Türkiye’den okumak için üniversiteye gönderse de Eren’in aklında okumak hiç olmamıştır. Bunun sonucunda da babası Eren’i yeniden Londra’dan Türkiye’ye getirmiştir. Eren Londra’da bir mekan açma hayali ile  yaşarken zorunlu olarak Türkiye’ye dönme fikri sonrası çılgına döner ve babası babalıkten redderek yeni bir hayata başlar ancak babası ona hiç para vermeyecektir. Eren bir barda tanıştığı kıza aşık olacak ve hayatı değişecektir.

Eren okula geri döndükten sonra Latif Arda ve Eren ile ev tutacak ve yeni bir hayata başlayacaktır. Öğrenci Evi dizisinde Eren karakterine Bertan Asllani hayat verecektir.

Bertan Asllani Kimdir?

3 Temmuz 1990 da Üsküp de dünyaya gelen Bertan Asllani 31 yaşındadır. On parmağında on marifet olan Bertan Asllani söz yazarı ve müzisyen olarak piyasa da yer almaktadır. Bertan Asllani ilk kez Pis Yedili dizisi ile izleyicisi karşısına çıkmıştır. Göç Zamanı ve Kimse Bilmez Bertan Asllani’nin sevilen dizilerinden biridir. Damla Damla isimli şarkısı ile sosyal medyada çok sevilen Bertan Asllani Öğrenci Evi dizisinde hayat vereceği Eren karakteri ile büyük bir fırsat yakalamıştır. Oyunculuk ile birlikte başarılar ile dolu bir müzik kariyeri vardır.

Bertan Asllani