Öğrenci Evi Arda Kimdir? Samet Kaan Kuyucu

Öğrenci Evi dizisi ilk bölümü ile Exxen de yayınlandı. Öğrenci Evi dizisinde en çok merak edilen karakterlerden biri de Arda karakteri oldu.

Öğrenci Evi Arda Kimdir?

Öğrenci Evi dizisinde Arda karakterine genç oyuncu Samet Kaan Kuyucu  hayat verecektir. Arda üniversite eğitimine burslu olarak devam etmektedir; üniversite sınavında derece yaparak tıp fakültesi kazanmıştır. Tıp Fakültesi birinci sınıf okurken oyunculuk yeteneklerini fark etmiş ve oyunculuğa merak salmış sonrasında da okulun konservatuvar eğitimini almaya hak kazanarak bölüm değiştirmiştir. Bursunda ki yurt imkanını kaybettiği içinde eve çıkar; hem de Metin ve Latif ile.

ogrenci evi arda resimleri

Samet Kaan Kuyucu Kim?

Samet Kaan Kuyucu 1995 İstanbul doğumludur ve 26 yaşının içindedir. Çarpışma dizisi ile oyunculuğa başlayan Samet Kaan Kuyucu daha sonra Aşk Tesadüfleri Sever ve Aşk 101 gibi dizilerde yer almıştır. İcon Talent Menajerlik’in oyuncusu olan Samet Kaan Kuyucu Alef dizisinde de Ahmet karakerine hayat vermiştir. Özellikle Aik 101 dizisinde hayat verdiği Burak karakteri hayat verdiği en önemli karakterlerden biridir.samet kaan kuyucu resimleri

Yorum yaz